Wpis z mikrobloga

nic mnie tak nie uruchamia jak kobiety które kochają PODRUŻE
nie ma bardziej NPC thing niż to wożenie dupy w #!$%@? oklepane miejsca i pokazywanie na instagramie ich wyobrażenia czym """"bogactwo""" jest
awans do tej fake klasy średniej 15-25k powinien być za przyzwoleniem xD
#blackpill #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #p0lka #podroze
N.....u - nic mnie tak nie uruchamia jak kobiety które kochają PODRUŻE
nie ma bardzi...

źródło: comment_1660512016oqukvsrHBnzCO9mipbs3xi.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No Toskania - fajnie. 6 zdjęć tego samego widoku w różnych jej pozach na 1. planie i z 20 zdjęć z drineczkiem xD


@Tywin_Lannister: no ale takich cepów jak Ty co to oglądają jest znacznie więcej i atencja się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą te zdjęcia nie są dla ciebie, dla creepów ani nawet dla chadów - one są dla innych kobiet by budowała
  • Odpowiedz
@SgtAlApone_: wiem że tak stawiasz, bo jesteś tak prymitywny, że jedyne co do ciebie przemawia, to wypowiedzi innych takich jak ty, i choćby skały srały, nie uwierzysz żadnej różowej która wspomni coś ze "ona tak nie robi", w tym celu musisz mieć dowód, podczas gdy takim jak ty wierzysz na słowo. Te pytania "kontrolne" są dla mnie red flagiem, już wiem z kim mam do czynienia, najczęściej to po prostu
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru: i jeszcze z drugiej strony jest atencjonowanie się na OCH JA NIE JESTEM TURYSTOM JA JESTEM POD RURZ NI KIEM, bo się zrobiło coś nie do końca mainstreamowego i trzeba się poczuć lepszym niczym w paście o Giewoncie.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Nie ma co też generalizować, że "wszystkie dupy". Ja moją różową bardzo cenię między innymi za bycie świetną partnerką w wyjazdach, bo oboje jeżdżenie bardzo lubimy i mamy tu podobne podejście. Poznaliśmy się na Białorusi i do dziś jeździmy zarówno w miejsca popularne (ale wtedy zwiedzamy je niekoniecznie konwencjonalnie), ale jeszcze częściej po jakichś wiochach na Podlasiu i Łemkowszczyźnie (nawet prowadzimy konto na instagramie dotyczące takich mniej znanych, swojskich
  • Odpowiedz