Wpis z mikrobloga

#odra #bekazpisu
W tym wątku podajemy, jak funkcjonariusze Partii różnego szczebla controlują damage, ja zaczynam:
- nie rtęć, tylko zasolenie (nie precyzując, czy chodzi o NaCl, czy sole innych, ciężkich metali - dla laika sól brzmi niegroźnie)
- wrzucanie pod każdym znaleziskiem o Odrze linku do "100 ton śniętych ryb w Łabie" przez @Jangcy
- wysyp zielonek
- rozcieńczanie (nomen omen) sprawy poprzez mnożenie przypuszczeń i nagłaśnianie innych wypadków, a może to Niemcy, a może sinice, a zobaczcie na Nerze też zdychajo i od razu wysłaliśmy alert, a 15 lat temu też zdychały itd.
- Milion cebulionów nagrody ufundowane przez policję (Lol), zobaczcie, jak partia poważnie szuka sprawców, miljon nagrody dali
(...)
  • 12
@kot_do_drzwi: w zeszłym roku w moim mieście ktoś porzucił w różnych czesciach miasta ciężarówki z odpadami chemicznymi. Zero zainteresowania. Dopiero jak coś zaczęło wyciekać i śmierdzieć to mieszkańcy zrobili aferę i miasto się tym zainteresowało. Teraz koło mojego zakładu pracy jakieś 20 m.od rzeki stoi od ponad 3 miesięcy porzucona ciężarówka. Zgłosiłem i oni nic nie mogą zrobic. Znowu czekaj aż coś wycieknie i zatruje rzekę. I nie. Nie rządzi PiS