Wpis z mikrobloga

682 914 + 34 = 682 948

Moja pierwsza jazda na baranku i w butach SPD zaliczona (nie licząc 5km trasy wokół domu xD). Ogólnie odczucia bardzo fajne, podoba mi się taka jazda, no i przyjemne uczucie jak inni z barankiem sie ze mną witają na trasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aczkolwiek po kilkunastu km zacząłem mieć jakieś takie dziwne uczucie w dłoniach, tak jakby mi zdrętwiały ale nie do końca, nie wiem, aż cięzko to opisać, może za mocno trzymałem chwyt? xD A być może po prostu musze się jeszcze przyzwyczaić i znaleźć swoją odpowiednią pozycje.

Natomiast na rower od momentu zakupu czekałem miesiąc bo co tydzień opóźniała się dostawa, a jeszcze pech chciał że jak go "testowałem" to okazało się coś nie tak z tylną piastą więc musiałem go zwrócić po czym wymienili mi koło. Tak więc troche późno zaczynam swoją przygodę biorąc pod uwage że jest połowa sierpnia, ale mimo wszystko jeszcze troche można pojeździć :D
No i wraz z moim RC500 dołączam do szanownego grona #wykoptribanclub ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Dopiero teraz wrzucając post zauważyłem na tym zdjęciu, że po wymianie koła zamontowali mi również tylny odblask kołowy, którego nie było jak go odbierałem za pierwszym razem. Przy zjeździe i prędkości jakiejś 50km/h coś bardzo mocno huknęło jakby mi coś odpadło, aż się zatrzymałem, obejrzałem rower czy wszystko w porządku i na swoim miejscu, a jeszcze przeszedłem się na góre żeby sprawdzić co to mogło być. No i ujrzałem roztrzaskany odblask, a że ja wcześniej odblasku nie miałem to stwierdziłem że po prostu leżał on cały na drodze i po najechaniu na niego się rozwalił i wydał taki dźwięk. A tu się okazuje że nic bardziej mylnego xD Ciekawe jak mi go założyli, że przy takiej prędkości po prostu całkowicie pękł.

#rower #szosa #pokazrower #chwalesie #rowerowyrownik
Pobierz karoleq138 - 682 914 + 34 = 682 948

Moja pierwsza jazda na baranku i w butach SPD ...
źródło: comment_1660503572W9zRPksYR1n79hbSpZu2gv.jpg
  • 17