Wpis z mikrobloga

  • 0
Chcę kupić pierwszego #iphone, zależy mi na lepszym aparacie. Bo tylko na #ios jest apka, którą potrzebuję do pracy, a wykorzystuje aparat głównie.

Czy między 12 PRO, a 13 PRO jest duża różnica w ogólnych parametrach i aparacie?

Czy jeśli wezmę 12pro to i tak będę zadowolony z aparatu bo nie będzie większej różnicy?

Czy jest tak, że wraz z premierą nowego modelu to z automatu poprzednie tanieją czy niekoniecznie? Bo we wrześniu wychodzi 14, ale nie wiem czy jest sens czekać, trochę na czasie zależy mi. Tylko o nowe pytam.

#ios #kiciochpyta #pytanie #apple #smartfon #telefony
  • 15
  • Odpowiedz
@czysta: sam się zastanawiam nad iPhonem i myślałem nad 11-14 pro i doszedłem do takiego wniosku że wbrew pozorom najtańsza opcja będzie kupienie 14 pro albo 14 pro max. Jeżeli będziesz w stanie wyłożyć taka gotówkę to ja bym szedł w to.

Jak ktoś 12 pro za około 3000 chyba chodzą to za 2 lata nie wiem za ile to sprzedasz? Za 1200? A bateria na pewno będzie wykończona albo
  • Odpowiedz
@czysta: chodzą plotki, że 14 pro na być droższy o 15% od 13 pro. Jeżeli jednak zdecydujesz się na nowego 14pro, to zamawiaj jak najszybciej online na stronie  jak tylko będzie dostępny w sprzedaży, bo zamawiając przez pośredników przez pierwsze tygodnie, możesz trochę poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czysta: 14 pro ma mieć już kompletnie nowy aparat. Ceny 14-ek mają być średnio wyższe o conajmniej 10%, prawdopodobnie pokrywa się to z tym, że pro mają być z minimum 256 GB pamięci.
Jak nie potrzebujesz na teraz, to poczekaj do premiery i zamawiaj bezpośrednio ze strony appla. Jak chcesz teraz do 13promax256gb, bo miejsce zlatuje w oczach jak robisz zdjęcia i filmy, iCloud nie uratuje, jak gdziesz wyjedziesz xD
  • Odpowiedz
@czysta: 14 pro ma mieć już kompletnie nowy aparat. Ceny 14-ek mają być średnio wyższe o conajmniej 10%, prawdopodobnie pokrywa się to z tym, że pro mają być z minimum 256 GB pamięci.
Jak nie potrzebujesz na teraz, to poczekaj do premiery i zamawiaj bezpośrednio ze strony appla. Jak chcesz teraz do 13promax256gb, bo miejsce zlatuje w oczach jak robisz zdjęcia i filmy, iCloud nie uratuje, jak gdziesz wyjedziesz xD
  • Odpowiedz
@Xoltron: Tak. Przez pierwsze miesiące sprzedaży, kupowanie przez pośredników wiąże się z dużym prawdopodobieństwem, że sobie na ten telefon poczekasz. Co roku ta sama historia. Wieczne problemy z dostępnością.
  • Odpowiedz