Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartek555: powiedzmy, że od kolegi wiem, że mają kosę z PGE bo Dunole chcą niemiecko-hiszpanskie wtg, a Polacy hamerykanskie Generala Elektryka. Mimo, że dk i pl mają konsorcjum
  • Odpowiedz
@jarezz: @bartek555: Jak masz działalność to możesz zgarnąć dofinansowanie na ten kurs z Bazy Usług Rozwojowych. BOSIET/HUET+MIST+H2S+escape hute są do zrobienia w Szczecinie za 8800 PLN w VTC (Vulcan Training Center). Zwrot ponad 4k dostałem już tydzień po kursie, a jak się uprzesz, to możesz i 80% zwrotu wyszarpać. Kwity na IRATA też robiłem z BUR-u. Za drugim razem, sam już obczaiłem jak wypełnić wszystkie kwity.
  • Odpowiedz
@bartek555: Ja się sam zakręciłem wokół tego i się opłaciło. Bo do NDT bezpośrednio trudno się załapać przez holenderskie agencje, a z kompletem kwitów biorą od razu, więc suma sumarum mi się to zwróci. Także dla freelancerów to jest raczej dobra inwestycja w siebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyjechany: masz widzę mentalność nie jednego z właścicieli firm co u mnie robili, bądź dalej mają coś do zrobienia w domu

@Persil_w_gelu: odpadłem, bo miałem jdg zawieszoną, jak byłem w Kenii na kontrakcie.
  • Odpowiedz
@jarezz pracowalem na platformie przez dlugi okres na morzu polnocnym. Pytales o porade, odpowiedziałem. Nie podoba sie porada od osoby doswiadczonej, no ok. Ale uzgodnijmy cos, idiota to nie ten co przekazuje swoje doswiadczenie, a ten co pyta doświadczonego i pozniej mowi ze sie nie zgadza i że sam jest madrzejszy.
Z takim w-------m ego to nie bardzo wróżę ci karierę na offshore.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyjechany: kolego, a co bez kwitów zrobię, jeśli trafi mi się wyjazd jak będę na 2-3 miesięcznym stand-by, a wyjazd jutro, pojutrze - a potrzeba to, tamto i jeszcze sramto?

Doceniam radę doświadczonej osoby z riga ale powiedz - jako freelancer co złapie bez certów?

Co do ego - nie jest w------e. Po prostu nie rozumiem podejścia do startu jako freelancer bez czegoś czego nie mam. Nie składam CV
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyjechany: PSS. Wiesz jako oswiadczony i mądry człowiek, jakie ma kłamstwo nogi i właśnie dlatego odpowiedziałem jak odpowiedziałem, a nie przez w------e ego. Peace, out.
  • Odpowiedz
@jarezz: Dobrze widzisz że certy są drogie a rynek niestabilny. Juz od jakiegoś czasu znowu biorą ludzi na offshore ale dużo osób też zostało wcześniej zwolnionych i tylko czekają żeby wrócić - ciężko się wbić na pierwszy wyjazd żeby cię ktoś potrzebował i zaufał.
Piszesz że masz certy, albo że jesteś w trakcie wyrabiania i sprawdzasz czy wogóle ktoś cię tam potrzebuje i czy ktoś się odezwie. Jak się ktoś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyjechany: nie można było tak od razu? Jasno i łopatologicznie? ¯\_(ツ)_/¯

Co do offshore to nie znam specyfiki jak wiesz ale na onshore budowach bez enej dozy bycia bezczelnym to szybko będą chcieli Ciebie zgnoic i uwalić.
  • Odpowiedz