Wpis z mikrobloga

@Roman_: Stanowisko to potocznie sejfciak (HSE). OGUK widzę, że można online opierdzielić za 130GBP, wystarczy mieć w domu ciśnieniomierz. BOSIET + HUET raczej bym udźwignął finansowo. MIST nie mam zielonego pojęcia ile kosztuje. Na ten moment mam GWO BST + Sea Survival. Docelowo offshore związany z wiatrakami mnie interesuje.
@jarezz: Jeśli twój fach jest poszukiwany w branży i miałbyś pracować na umówe to bycmoze pracodawca Ci zasponsoruje brakujące kursy. Twoja decyzja, ale moim zdaniem łatwiej będzie dostać zlecenie mając już wszystkie certyfikat w kieszeni. Bosiet i MIST ważny bodajże 4 lata, oguk 2.
@jarezz: jak ci to nie rozbija budżetu to według mnie warto robić. Jak chcesz dopiero wskoczyć na coś to największa szansa jest kiedy potrzebują kogoś na szybko, a wtedy nikt nie będzie czekał aż sobie zrobisz kursy.

@bartek555 może lepiej poradzi bo on na kursach i hse się lepiej zna. Ja to tylko elektryk.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartek555: no wiem, wiem. Po prostu potrzebuje kopa w dupę żeby zacząć to kompletować. Zmienia mi się rotacja na 4:4 więc będzie czas żeby i do Szczecina się wybrać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartek555: wolę wrócić do domu, wtedy kto inny nadstawia :) swoją drogą to czas się zabrać na poważnie z te certy zanim polski offshore wind ruszy.