Wpis z mikrobloga

Żeby ludzie w tym kraju masowo wyszli na ulicę problem musi dotyczyć tak ważnych spraw dla życia przeciętnego Polaka jak #lgbt #aborcja czy #wolnekonopie. Tylko pytanie co po PiS, bo jedyną niesocjalistyczną liczącą się partią w PL jest #konfederacja mająca jednak swoje wady i kontrowersyjnych liderów. Chyba nie ma ratunku dla Polski.
#odra #bekazpisu #pis #bekazlewactwa #polityka
cinu4 - Żeby ludzie w tym kraju masowo wyszli na ulicę problem musi dotyczyć tak ważn...

źródło: comment_1660389694mdR3WSldy1tuNPtNE7vB3A.jpg

Pobierz
  • 35
a moim zdaniem pis to najmniejsze zło


@kacappylon: szczególnie po tych 7 latach pokazali jakie to mniejsze zło. Wielu dalo w 2015 roku sie nabrać ale serio już od dawna widać że mniejszym złem było PO a nie ci narodowi idioci
serio już od dawna widać że mniejszym złem było PO a nie ci narodowi idioci


@mateos11: Trudno powiedzieć. PO optowało za zamordyzmem kowidowym a la Niemcy i utworzeniem szlaku migracyjnego przez Białoruś. Dodatkowo można mieć obawy czy równie silnie PO zaangażowało by się w pomoc wojskową Ukrainie.

Żeby była jasność, chciałbym odsunięcia pis od władzy, ale najlepiej w taki sposób żeby nie wróciło do niej po ( ͡° ʖ̯
@cinu4: zamiast skupiać się na partii jak będą zbliżały się wybory to przejrzyj dokonania/głosowania ludzi z list wyborczych. Ja będę przeglądał w pierwszej kolejności kandydatów N. z KO, bo wielokrotnie widziałem, że członkowie tej partii potrafili zagłosować przeciwko KO z rigczem. Przejrzę też PSL i Hołownie.

Ale nazywanie Konfederacji mniejszym złem to xD
@cinu4: Prawdziwa.

PiS - niekompetencja, populizm, kolesiostwo, udawanie działania, #!$%@? kadry
PO - kompletny brak niezależnej polityki zagranicznej, stawianie na wzmacnianie Niemiec w UE, co jest wbrew naszemu geopolitycznemu interesowi, korupcja, kolesiostwo (kto jeszcze pamięta jak wydymano podwykonawców przed Euro 2012? To były ogromne kwoty, ludzie potracili majątki i firmy), #!$%@? kadry
Lewica - szkoda szczempić ryja, zamordyzm, populizm, ekooszołomstwo (nie, nie mam na myśli ochrony przyrody, tylko różne kretyńskie "ekologiczne"
@yahoomlody: nie konfederacja chce, tylko 5 posłów z odnogi Ruchu Narodowego chce. Dlatego Ruch Narodowy w tej partii mi się nie podoba, ale bez nich Konfa raczej nie dostałay się do sejmu. Niestety podział posłów w Konfederacji jest jaki jest ale 2/3 odnóg, czyli ludzie Brauna i Korwina są antysocjalistami.
a gdzie jakaś krytyka programów gospodarczych? W twoich argumentach widzę tylko populizm i tematy poboczne.


@cinu4: To nie są tematy poboczne, tylko podstawowe. Największą bolączką polskiej polityki jest selekcja ludzi, a ta przebiega we wszystkich partiach podobnie. Siedzą w nich miernoty, głupki, imbecyle i mała liczba bezwzględnych #!$%@?ów. W takich warunkach nawet najlepsze programy niczego nie gwarantują, bo wykonanie będzie takie jak zawsze.
W takich warunkach nawet najlepsze programy niczego nie gwarantują, bo wykonanie będzie takie jak zawsze.


@kilemile: tego nie wiesz, bo żadna partia z dobrym programem jeszcze nie rządziła