Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jak dla mnie to typo chciał zajmuać broń policjantce i go zgasili. Co tu się zastanawiać, dla mnie kontent z US jak aresztowani starają się zabić/zranić policjantów to wszystko jak przegląd na festiwalu nagród Darwina
  • Odpowiedz
@MlodyWilk: #!$%@?ąc od tego że nie wiem za co go chcieli zgarnąć to mógł się nie wierzgać i nie protestować bo rzadko się dobrze kończy. Ale przypatrzcie się tej grubej policjantce, w chwili jak mieli go na ziemi, ona leży mu na ręcę i szarpiąc się z nim wyciąga pistolet z pochwy i wycelowuje w niego po czym on tą broń łapie nie wiem czy chciał jej zabrać tą broń czy
  • Odpowiedz
  • 15
W sensie ja nie widzę powodu żadnego by ona tą broń wyciągała i celowała w gościa. Pomyślcie powiecie że tym bardziej byście się uspokoili na taki widok ale to nie jest takie czarno białe bo ludzie na taki widok mogą serio paniką reagować i łapać za tą broń.


@Czolo123456 Nie słyszysz strzału ok. 12 sekundy? Przecież zanim ona broń wyjęła, to tam już strzał czy strzały padły. Nie wiem tylko z czyjej
  • Odpowiedz
Nie no bez jaj że za samo szarpanie go zabili. Albo wyciągnął swoją broń, albo złapał tą od policjantki. Inaczej jak bardzo byście nie chcieli, to to nie jest #!$%@? normalne, żeby strzelać jak do dzika.
  • Odpowiedz
@foneswein: Taaaa za samo szarpanie xD Mieli go pogłaskać i utulać na tym chodniku. To są problemy pewnych grup społecznych, które nie rozumieją co jest prawem a co nie bo tak zostali wychowani. Super przykładem są ostatnie dni w naszym kraju gdzie ludzie w tyłku mają prawo bo się nie boją policji czy innych służb. Potem mamy akcje w stylu sebków bijących ludzi na skrzyżowaniu bez konsekwencji.
  • Odpowiedz
@Czolo123456: typ na ziemi miał własną broń i probował z niej odstrzelić policjanta. Dlatego policjantka wyciagneła swoją. Owszem na tym etapie typ probował odepchnąć jej rece ale na szczęście mu się nie udało. Zaraz po strzałach widać że broń gościowi wyrwał policjant. Policjantka ma swoją wyjętą (bo strzelała), policjant ma swoją broń w kaburze a w ręku broń zastrzelonego gościa.
  • Odpowiedz
@MlodyWilk: Chłop nagrywający też dobry. Padają strzały, nie wiadomo kto i w którą stronę strzela, a ten sobie stoi i jeszcze podchodzi do nich. Jakby wyrwał jeszcze jakąś przypadkową kulkę, to byłaby kumulacja.
  • Odpowiedz