Wpis z mikrobloga

@aa-aa: gdyby ten sam Kaczyński doprowadził do końca swoją reformę sądów i mediów, to ani nie dowiedziałbyś się o skażeniu, ani nikomu nie spadłby włos z głowy za udupienie drugiej co do wielkości rzeki w kraju. Nie odpisuj, nie mam zwyczaju dyskusji z pisowcami, statystycznie po drugiej stronie monitora siedzi opłacany troll, półanalfabeta z Podkarpacia albo jakiś religijny oszołom rocznik 55.
  • Odpowiedz
@music_has_the_right_to_children: o, przepraszam, zapomniałem jeszcze o licznej grupie miernot powciskanych po znajomościach gdzie się da, to też jest oddane grono sympatyków partii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. Dawno mnie nikt lewakiem nie nazwał, ale nie będę wyprowadzał z błędu - z waszymi wąskimi horyzontami to lewakiem jest zapewne każdy przeciwnik Pawłowicz, Ziobry czy Kaczyńskiego xD
  • Odpowiedz
@aa-aa: Ja p------e, jaki osioł. Każdy z miasta to oszołom, tylko na wsi gdzie jest jedna słuszna telewizja i „Zbyszek tak mówi, a babcia potwierdza” znają prawdę.

Co tym razem? Tusk (którego nie lubię delikatnie mówiąc, bo miał swój czas i z----l, ale mimo wsystko za jego czasów nie miałem ochoty emigrować, co obecnie jest jedyną szansa na godne życie dla moich dzieci!) sra z Niemcami do Odry, a ze
  • Odpowiedz
@music_has_the_right_to_children: też już nie odpisuj, nie mam zwyczaju dyskusji z lewakami, statystycznie po drugiej stronie siedzi pelikan-idiota-oszołom z miasta albo jakiś inny lewacki oszołom


@aa-aa: Ja Ci odpisze.

Byłoby kilkukrotnie zdrowiej, gdyby to była rtęć z termometrów. To jest wiele gorsze gowno, które zatruje i powoli uśmierci Twoje dzieci, jeśli takowe posiadasz. Chciałbyś widzieć, jak wszyscy Twoi bliscy zachorowują na nowotwór rok po roku?

Bo takie są realia
  • Odpowiedz
@Reezu: ale nie ma żadnej rtęci? halo tu ziemia


@aa-aa: Nie ma żadnej rtęci, nie ma niczego, kilkaset martwych ryb u brzegów Odry to nic nowego, Niemcy dla beki poblokowaly ujścia po swojej stronie, wszystko jest dobrze.

Wody Polskie świetnie sobie dają radę z awaria, szkoda, ze już nawet Morawiecki się tak w-----l, ze tych wujków któregoś posła w-----l ze stanowisk xD
  • Odpowiedz