Wpis z mikrobloga

@arais_siara: nie, dla mnie absolutnie nie jest, dlatego wrzuciłem tego skrina z Niezależnej, bo dla nich najwyraźniej to to samo.
@aa-aa: rozumiem, że fakt że wciąż nie do końca wiadomo co zatruło rzekę jest dla Ciebie wystarczającym powodem, żeby nie mieć pretensji do rządu, który dwa tygodnie ukrywał katastrofę? Idź być pisowcem gdzie indziej.
@aa-aa: gdyby ten sam Kaczyński doprowadził do końca swoją reformę sądów i mediów, to ani nie dowiedziałbyś się o skażeniu, ani nikomu nie spadłby włos z głowy za udupienie drugiej co do wielkości rzeki w kraju. Nie odpisuj, nie mam zwyczaju dyskusji z pisowcami, statystycznie po drugiej stronie monitora siedzi opłacany troll, półanalfabeta z Podkarpacia albo jakiś religijny oszołom rocznik 55.
@music_has_the_right_to_children: o, przepraszam, zapomniałem jeszcze o licznej grupie miernot powciskanych po znajomościach gdzie się da, to też jest oddane grono sympatyków partii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. Dawno mnie nikt lewakiem nie nazwał, ale nie będę wyprowadzał z błędu - z waszymi wąskimi horyzontami to lewakiem jest zapewne każdy przeciwnik Pawłowicz, Ziobry czy Kaczyńskiego xD
@aa-aa: Ja #!$%@?, jaki osioł. Każdy z miasta to oszołom, tylko na wsi gdzie jest jedna słuszna telewizja i „Zbyszek tak mówi, a babcia potwierdza” znają prawdę.

Co tym razem? Tusk (którego nie lubię delikatnie mówiąc, bo miał swój czas i #!$%@?, ale mimo wsystko za jego czasów nie miałem ochoty emigrować, co obecnie jest jedyną szansa na godne życie dla moich dzieci!) sra z Niemcami do Odry, a ze wcześniej
@music_has_the_right_to_children: też już nie odpisuj, nie mam zwyczaju dyskusji z lewakami, statystycznie po drugiej stronie siedzi pelikan-idiota-oszołom z miasta albo jakiś inny lewacki oszołom


@aa-aa: Ja Ci odpisze.

Byłoby kilkukrotnie zdrowiej, gdyby to była rtęć z termometrów. To jest wiele gorsze gowno, które zatruje i powoli uśmierci Twoje dzieci, jeśli takowe posiadasz. Chciałbyś widzieć, jak wszyscy Twoi bliscy zachorowują na nowotwór rok po roku?

Bo takie są realia zatrucia się