Wpis z mikrobloga

Gadają u was w #pracbaza coś o zatrutej Odrze? U mnie w pracy dowiedziałem się dziś od paru osób że: "A zapomniałeś jak z Czajki u Trzaskowskiego leciało cały czas przez miesiąc do Wisły?", "Ja to obstawiam że to jakiś sabotaż...", "Niemcy jak zwykle chcą nam dokopać bo niby znaleźli rtęć a tej rtęci tam przecież nie ma", "Młody przestań panikować przyroda się odrodzi, rybki zgniją i za rok wszystko już będzie ok". Gdy dwie inne osoby zaczęły mówić że to wina władz rządu że tak późno zareagowały to mało co nie zostali zjedzeni a wisienką na torcie były słowa jednego Janusza "Ooo totalna opozycja u nas w pracy już wykorzystuje moment do ataku na rzund hehe". Jak widzicie sami, takie typowe Januszowe gadanie Janusza, który nigdzie nie był, nic nie widział, nic nie przeżył w życiu a wie najwięcej.

I tak to się żyje w tym kraju, wszystko jest ok i możemy się rozejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#odra #tvpis #bekazpisu #afera #wroclaw #szczecin #opole
  • 11
@Kadet20: czytając te wypowiedzi dziękuję w myślach rodzicom, których pieniądze pozwoliły mi pójść na studia, które z kolei uchroniły mnie przed patolą z produkcji czy innych warsztatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)