Wpis z mikrobloga

Wracam na dział #otoziaki. Nie było mnie tu wieki, masa potrzebujących zwierząt się przez ten czas przewinęła, ale dzisiaj już dostałam nerwicy.

RUPERT

Młody, około 2-letni pies, jak to na wsi bywa- pies wisi na łańcuchu, w brzydką pogodę również ma możliwość potarzać się w tym błocie.

Właściciel go nie chce i otwarcie o tym mówi. Niby dostał go rok temu od kogoś, kto również chciał się go pozbyć... Właściciel jest świadomy tych warunków (tak powiedział, chociaż to co zaraz przeczytacie trochę temu zaprzecza), a w dodatku jest nieco schorowany i nie ma jak się należycie zajmować psem.

Mianowicie ten psiak ostatnio [UWAGA] pilnował na polu ziemniaków przed atakiem zwierzyny. No ja opadam z sił. Wywiózł Ruperta na pole na całą noc żeby pilnował ziemniaków (,)

Mirki, jeśli ktoś z Was chciałby przygarnąć Ruperta to proszę o pomoc. Najgorsze jest to, że nikt nie wie tak naprawdę jaki jest pies. Jest nauczony alarmowania czyli szczekania na obcych ludzi, co w sumie może się wiązać też z tym, że może być nieufny. Nic więcej o nim nikt nie wie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Piękny piesek, nie mogę już dłużej spokojnie żyć ze świadomością, że ogłaszałam go dokładnie 2 miesiące temu i przez ten czas nie znalazł się nikt chętny :(

#zalesie #pokazpsa #psy #katowice #slask #opole #niekupujadoptuj #psy #zwierzaczki
Pobierz cytmirka - Wracam na dział #otoziaki. Nie było mnie tu wieki, masa potrzebujących zwi...
źródło: comment_1660211824C5BiLJiO300rOD40d3NCiy.jpg
  • 3