Wpis z mikrobloga

Kobieta ogranicza kontakty ojcu z dzieckiem, kto jest winny? Baba!

Kobieta chce żeby ojciec spędzał więcej czasu niż kilka godzin tygodniowo i płacić 1000 PLN na dwójkę dzieci a ojciec się od tego miga, kto jest winny? Baba!

Załamujecie mnie wykopki, uważanie że skoro matka odeszła od ojca dzieci to on jest zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności za dzieci to jest patologia. Jakbyście mieli dzieciaki to jestem pewna na 100% że w razie rozstania używalibyście ich jako broni przeciwko byłej partnerce albo olalibyscie je w #!$%@?.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn XDD
Pobierz
źródło: comment_1660155229x4IvFUfo9DUyL1IIZkmWWW.jpg
  • 9
@Zgagulec: akurat niewygodny fragment o insynuowaniu zdrad pominął, cóż za przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wykopkom nie dogodzisz.

A tak już #!$%@?ąc od tego wątku, to ciekawe, jaka jest sytuacja z umową kredytową. Skoro to ona się wyprowadziła, a chłop po prostu spłaca, to znaczy, że umowa jest tylko na niego czy to, że on przejmuje na własność zakredytowane mieszkanie?
@Zgagulec: Jeżeli jest matką to już dostaje pieniądze na te dzieci od państwa. Dokładnie 2x500 zł. Dla osób takich jak ona zostało stworzone dosłownie tysiące udogodnień od priorytetowych miejsc w żłobkach po różne inne instytucje dla matek. Jak płacę na ten mizoandryczny #!$%@? to niech chociaż korzystają z tego póki można.

Natomiast nie wiem na co ta kobieta czeka jeżeli chodzi o rozwód. Prawdopodobnie są jakieś przesłanki do tego żeby dostać