Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: otwiera się dla facetów, którzy już wcześniej byli brani pod uwagę... nie dla takiego przegrywa jak ja... który przez 30 lat życia był całkiem samotnym facetem...

@Gruby24: moja strefa komfortu to umieralnia...
  • Odpowiedz
@aImLeSS:

otwiera się dla facetów, którzy już wcześniej byli brani pod uwagę... nie dla takiego przegrywa jak ja... który przez 30 lat życia był całkiem samotnym facetem...

Przesadzasz. Dlaczego byłeś samotny?
Jeśli ciągle tak dołowałeś to się nie dziwię. Masz problemy w kontaktach z kobietami? Boisz się zagadać? Czy po prostu źle trafiasz?
  • Odpowiedz
@PiotrFr: gdybym miał dzisiaj 30'stkę i obecną wiedzę oraz doświadczenie w głowie to... tym bardziej bym się nie hajtał (ʘʘ).

Gdybym jednak chciał to pewnie 5-6x by mi się to udało - oczywiście pod warunkiem j/w. Jak już dobija 40-stka to trzeba zapomnieć o takich głupotach jak hajtanie czy dzieci będąc szarym szarakiem na etacie w januszexie ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
Jak żyć? Jestem po trzydziestce, po rozwodzie, mam kochane dziecko, ale nie widzę już dla siebie szansy na cokolwiek dobrego. Jakby nie córka, to chyba bym się już odmeldował. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiotrFr: no pewnie, że się da. Sam jestem na emigracji i mam prawie 30 i też w końcu pojawiło się światełko w tunelu. I tak, tym światełkiem jest kobieta, dla której warto się wziąć w garść. A do niedawna w nic już nie wierzyłem
  • Odpowiedz
120 EUR za operacje kota? To na zadupiu Francji.

Otwarcie swinki morskiej i jej zaszycie, bo nie rokowala kosztowalo 300 EUR.

Najlepiej doloz do swojego tagu, ze sa to relacje z zycia na glebokiej prowincji we Francji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wszystko_albo_nic: w Polsce, w sobotę wieczorem, operacyjne wyciągnięcie z jelita kota czegoś, co zeżarł tydzień wcześniej (okazało się, że to fragment gumki do mazania), kosztowało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waters: trzeba tylko pamiętać o zasadzie, że sobie mówić, że idziesz do kochanki, kochance, że idziesz do żony. A tak naprawdę to yup tup tup do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz