Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: 120 EUR za operacje kota? To na zadupiu Francji.
Otwarcie swinki morskiej i jej zaszycie, bo nie rokowala kosztowalo 300 EUR.
Najlepiej doloz do swojego tagu, ze sa to relacje z zycia na glebokiej prowincji we Francji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gwiazdonos666: Ja też nie chce mieć dzieci, ale nie wyśmiewam nikogo z tego powodu. Jesteś sama? Brzmisz trochę jak zgorzchniała panna, która siedzi z kotami i marzy o księciu, ale żadnej jej nie chce, bo charakter nie ten.
  • Odpowiedz
źle trafiłeś - lepiej nie zarabiaj jako wróżbita bo kiepsko Ci idzie XD a najlepiej usuń konto xD


@gwiazdonos666: To wytłumacz mi co Cię tak boli, że ktoś posiada dzieci? Czekam na konkretne argumenty, a nie babskie "bo tak".
  • Odpowiedz
@Roquefort: po prostu ich bardzo nie lubie- nie ma tu zadnej głębszej filozofii. Nie podzielam więc radości z ich posiadania i nie uważam aby obcowanie z nimi dawało jakiekolwiek szczęście. Jak wolisz powiem po męsku "bo nie" skoro babskie "bo tak" tak Cie rusza XD
  • Odpowiedz
Jak wolisz powiem po męsku "bo nie" skoro babskie "bo tak" tak Cie rusza


@gwiazdonos666: Nie rusza, a zaskakuje Twoja głupota. Skoro bardzo ich nie lubisz, nie widzisz w tym żadnej głębszej filozofii to po co w ogóle zaglądasz w posty gdzie są widoczne dzieci i mowa o nich?

Eh ta damska logika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hahaha ale mi pocisnąłeś wow ( ͡º ͜ʖ͡º) nie śledzę hastagów związanych z dziećmi ale jak widać warto dla takich śmiesznych reakcji jak Twoje xD


@gwiazdonos666: Kolejny komentarz udowadniający jak głupia jesteś, bo nawet sensownie nie potrafisz odpowiedzieć, bo mam zwyczajnie racje.
  • Odpowiedz
niestety mnie mnie bawi powszechna presja otoczenia na posiadanie dzieci


@gwiazdonos666: mnie mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciebie-Ciebie

Ale Cię musieli rodzice skrzywdzić tą presją, że nie masz własnego zdania i po prostu wytłumaczyć, że nie chcesz dzieci.
  • Odpowiedz
@gwiazdonos666: jaka "presja"? Chcesz to masz, nie chcesz to nie masz. Każdego sprawa indywidualna a jak widać nie potrafisz tego przeboleć z jakiegoś powodu (sądząc po tym co piszesz odpoczywasz mocno tą "presję społeczną")
  • Odpowiedz