Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili na moim miejscu?
Prolog jest taki że udało mi się kupić rodzicom 3.5t ekogroszku z PGG na swoje dane, rodzice biedni nie są (tata pracuje za granicą, niedawno młodemu kupili moto za 6k a ma 15lat) a auto mam zarejestrowane na tatę bo OC tanie.
Ubezpieczenie wychodzi wiec zażartowałem że w ramach ostatnich urodzin i jako podziękowanie za kupno węgla mogliby mi opłacić to ubezpieczenie, mama stwierdziła że chyba mnie „coś boli”, poczułem się jakby mi ktoś w twarz napluł, bo Ja ślęczę przy tym kompie od maja a oni nawet dziękuje nie powiedzieli. Mam plan żeby ten węgiel sprzedać dalej po prostu, Ja mieszkam w bloku wiec opał mi nie potrzebny a oni może by nabrali do mnie trochę szacunku, jedynie co to mi babci szkoda bo ona niczego nie zawiniła a też tam mieszka.
#rodzina #logikarozowychpaskow #pytanie #gownowpis
maikeleleq - Co byście zrobili na moim miejscu?
Prolog jest taki że udało mi się kupi...

źródło: comment_1660111690kLaCjhIMiA0JPrVLveDyZh.jpg

Pobierz
  • 296
  • Odpowiedz
Oni płacili lecz nie jest problemem aby kase za kupno im oddać, faktury są na mnie


@maikeleleq: a to #!$%@?, nieistotne. Na początku myślałem czy tych wykopków czasem nie #!$%@?ło, ale to rodzice za ten węgiel zapłacili xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@maikeleleq: eh rozumiem cię mirek i ci co tutaj się mądrują gówno wiedzą jak się żyje z takimi toksykami. Mam podobną sytuację, ojciec za granicą, matka w domu i młodsza siostra lat 17, ja 25. WSZYSTKO ogarniam ja. Od rozpalenia pieca, po naprawienie jakiś drobnych rzeczy w domu, pranie, sprzątanie. Teraz oczywiście siedziałam i węgla pilnowałam. Kasę dostaje siostra na co tylko chce. W pokoju rossman, wycieczki co dwa tygodnie.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: podsumowując, analogicznie:
Matka - Synu, czy możesz poszukać i kupić dla w internecie odkurzacz, żeby było taniej
ty - spoko, kupię
później
ty - kupiłem odkurzacz taniej o 200zł. Czy w zamian kupicie mi trampki za 50 zł
M - chyba coś
  • Odpowiedz