Wpis z mikrobloga

@zielona-rzapka: Zależy czego potrzeba, jak ktoś chce uzupełnić teorię, to niech poczyta sobie dokumentację. A jak ktoś potrzebuje praktycznego rozwiązania do i tak trafi na Slacka :)

Ps. Jak ktoś kojarzy jak wygląda oficjalna dokumentacja do Javy, to... Jak to może być do czegokolwiek przydatne? :D

W ogóle to trochę wstyd w porównaniu z tym co mają udokumentowane np. JavaScript, TypeScript, .NET, Python czy nawet PHP ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
@bulbulator123: #!$%@? tak wlasnie mam, ze uzywamy frameworka napisanego przez jednego z naszych programistow i ten ziomek jest jedyna dokumentacja. Bywa #!$%@?, ze ze wszystkim musze biegac do niego. Na szczescie ze wszystkim pomoze bez zadnego problemu.
  • Odpowiedz
@proximacentauri: On generalnie ma podejscie, ze ma ten projekt w dupie xD Ostatnio na callu demonstruje jakas niwa funkcjonalnosc i szefu sie pyta czy nie bedzie problemu jesli cos tam, cos tam, a on na to 'I don't give a fuck'. Na samym poczatku prosilem go o feedback i tez mowi, ze juz szefowi powiedzial, ze on ten projekt #!$%@? i, ze moge powiedziec szefowi, ze on ma #!$%@?, a
  • Odpowiedz
@024_: Nooo w sumie troche tak jest. Od paru miesiecy, oprocz niego, jestem jedyna osoba, ktora pracuje z tym frameworkiem. Pojade ich #!$%@? na haxach jak nie beda chcieli dac mi podwyzki xD
  • Odpowiedz