Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków po slubie; jak macie rozwiązana kwestie konta i oplat?
Macie wspólne konta ? Czy osobno? Kto u was robi opłaty a kto zakupy?
Bo ja z moją różową mamy wspólne konto ale to ja ogarniam wszsytko tzn i opłaty i w sumie większe zakupy też ja bo ona nie ma prawka i w sumie ona ma wyebane na wszsytko ale jak chce coś kupić to idzie i kupuje i nie myśli ile wydaje za bardzo i wkurza mnie to. #pytanie` #rozowepask #malzenstwo #pieniadze
  • 7
  • Odpowiedz
@Misio1987lbn oddzielne prywatne konta, plus wspólne z którego płacicie rachunki, zakupy etc. Ile tam wrzucacie to już wasze ustalenia bo wiadomo, że różnie bywa.

Nie czekaj bo zaraz zacznie Ci wyliczać że sobie coś kupiłeś.
  • Odpowiedz
@taukuZielonka: właśnie nie zacznie bo ona nawet aplikacji bankowej nie ma. To ja jej wyliczam bo ona ma to kompletnie w papie. I właśnie to mnie denerwuje i chce to zmienić żeby nie było tak że tylko ja myślę o tym że jest tyle I tyle kasy a później ona idzie coś sobie kupić i nawet nie patrzy ile jest na koncie No bo przecież zawsze jest kasa. Dałem jej zadanie
  • Odpowiedz
@Skowyrny_Johnny: wiesz do pewnego momentu to mi w sumie to nie przeszkadzalo ba nawet pasowalo ze sobie wydaje kase jak mi trzeba bez kontroli drugiej strony i ona w sumie jak nie pracowala czy pracowala malo to nie szalala ale od jakiego czasu pracuje normalnie i wydaje sie jej ze jej wyplaty to jest nie wiem ile.

przed ślubem -

to było jakieś 13 lat temu więc wtedy z aplikacjami bankowymi
  • Odpowiedz