Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po jakim czasie waszego związku przestał was tak podniecać seks jak na początku? Pytanie kieruje głównie do kobiet
Mam tak, że seks z moją partnerką kręci coraz bardziej mimo 2 lat, czuje do niej jeszcze więcej niz na początku, natomiast ona po 2 latach ma tak, że już ją to nie kręci. Sama mi powiedziała, że ją podnieca to gównie na etapie zdobywania i jeszcze jak nie jest się razem i nic nie jest pewne. Potem jej przechodzi, Problem był już rok temu kiedy w ciągu tygodniowego pobytu u niej kochaliśmy się raz i teraz ta sytuacja się powtarza.
Sama powiedziała mi, że jej to wystarczy, że kochamy się 2 razy na tydzień i ona więcej nie potrzebuje ani nie ma ochoty. Czasami robi to tylko dla mnie. Nie mieszkamy razem
Zastanawiam się czy mają tak wszystkie kobiety. Z nikim nie byłem jeszcze tak długo, a fakt, że nie mieszkamy razem mnie martwi.
Sprawdzałem czy może ma ochote na seks z innymi, sugerowałem otwarty związek, ale ona powiedziała, że nie ma ochoty i nie ma na to czasu. Robiłem to regularnie przez cały rok i nic się w niej nie zmieniło. Nawet sam sie spotykałem z innymi i była zazdrosna. Inne nie dały mi żadnej satysfakcji.

#zwiazek #seks #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #milosc #kobiety #pytanie #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f143d3cdd8d55ea6424da2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 8
AfrykańskiMirek: No ja i moje 3 przyjaciółki jak jesteśmy singielkami to rzadko mamy ochotę na reczną robotę, może tak 5 razy do roku, a jak się zakochamy to przez około rok dwa, mamy dodatkowo ochotę na figle z naszymi partnerami, a potem nam przechodzi i w sumie nie bardzo mamy ochotę na seks. Ja tak raz na 3 miesiące, a od pewnego czasu w ogóle. Czujemy sie spełnione, życie jest cudowne,