Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Szczuroskoczek_: Bo generalnie nic nigdy ci się nie pozwoli całkowicie wyluzować do samego końca egzystencji. Wyluzowanie siedzi w twojej głowie. Stres o przyszłość to taki mechanizm psychologiczny na zasadzie marchewki na kiju żeby człowiek cały czas miał przed sobą cele i do nich dążył aż do śmierci, nigdy tak naprawdę nie osiągając ich w pełni, bo cały czas się mu oddalają.
żeby człowiek cały czas miał przed sobą cele i do nich dążył aż do śmierci, nigdy tak naprawdę nie osiągając ich w pełni, bo cały czas się mu oddalają

@Trybun_Plebejski: nie oddalaja sie, bo czesto czlowiek osiąga te cele. To chodzi o to, ze najczesciej apetyt rosnie w miare jedzenia. Ja tak mam, byl cel do 30 miec mieszkanie, mam 27 lat i juz kupione. Koniec marzeń i celów? Nie, teraz
nie oddalaja sie, bo czesto czlowiek osiąga te cele. To chodzi o to, ze najczesciej apetyt rosnie w miare jedzenia. Ja tak mam, byl cel do 30 miec mieszkanie, mam 27 lat i juz kupione. Koniec marzeń i celów? Nie, teraz zachciało mi sie chaty z tarasem i cyk, juz jest czym sie napędzać.


@Tigermass: