Wpis z mikrobloga

@DysproporcjaLudzkosci: @bysiiu: @powaznyczlowiek: Oskar Hejmowski - taki fit influ testował jakiś losowy catering, dokładnie odmierzał gramature poszczególnych produktów z pudełek i wyszło na to, ze catering i deklarowana zawartość rozjeżdżały się w znacznym stopniu. Potem ta firma nawet nie potrafią się sensownie wytłumaczyć z czego wynikały takie bledy. Sęk w tkwi w tym, ze często jest lipa w komunikacji pomiędzy kuchnia a dietetykiem (czy kto tam kreuje przepisy). Reasumując
Reasumując to jeden przykład, ale chyba nikt z was nie wierzy, ze dosypują tam WPC


@AVOIDME: Czemu nie mogli by dosypywać, gość z, którego insta jest ta fota mówił że ma dietę sportową.
@HaPe: Bo w najlepszym wypadku jest tam białko roślinne. Biznes to biznes - jak nie ma wyszczególnionego skladu to znaczy, ze zawartość jest najniższego szczebla.

Zawsze możesz napisać do tej firmy, to moja opinia z dupy.
Bo w najlepszym wypadku jest tam białko roślinne. Biznes to biznes - jak nie ma wyszczególnionego skladu to znaczy, ze zawartość jest najniższego szczebla.


@AVOIDME: Z tego co pokazywał to jest to ten z droższych cateringów, nie sądzę by oszczędzali na jakości produktów bo w cateringu droższe są koszty robocizny i dowozu niż samych produktów spożywczych.

To moja opinia kogoś, kto nie korzystał nigdy z cateringu, pisać w sprawie składu nie
dodawanie WPC przecież to by się kompletnie nie opłacało


@Saynighte: Przecież WPC nie jest jakoś bardzo drogie przeliczałem sobie koszt porcji 30g z 2kg opakowania (takiego lepszego) i wychodzi jakieś +-2 zł, a oni pewnie mają je jeszcze taniej bo kupują je paletami, przy diecie za bliski 2k miesięcznie nie jest to duży koszt.
@AVOIDME: > Zawsze możesz napisać do tej firmy

@AVOIDME: Napisałem do nich i taką dostałem odp. -
"Jeśli chodzi o zawartość białka : mleko 9g, płatki owsiane 11g, jogurt naturalny 6,6g a reszta z dodanych owoców. "

Masz rację skład rozjeżdża się ze stanem faktycznym bo jeśli miało być 11g z płatków to musiało by ich być około 85.g na 300 ml mleka i 100-150 g jogurtu, na zdj. tego