Wpis z mikrobloga

To jakiś psikus ewolucji, że kobiety nie potrafią postawić się w czyjej sytuacji by coś zrozumieć? Od jakiegoś czasu dostaje pytania dlaczego nie mam dziewczyny. No i wtedy spokojnie wyjaśniam, że nie bardzo mam gdzie poznawać nowe dziewczyny, że sporo pracuje, że z aplikacji randkowych korzystać nie chcę bo wyglądam zaledwie ciut lepiej niż przeciętnie i co? I g---o

- załóż tindera ;* ;) ;D ;) ;>
- dlaczego nie założysz tindera? moja koleżanka tak znalazła faceta
- wyjdź z domu ;) ;* :))))

No k---a jakbym rozmawiał z botem. Najlepsze jest to, że nawet jak jakimś cudem nie wybuchniesz i dalej tłumaczysz, że to nie tak łatwo, że większość tam to i tak faceci więc żeby się wyróżnić to trzeba jakoś wyglądać itd. ale jak grochem o ściane.

MOJA KOLEŻANKA ZNALAZŁA ZAŁÓŻ TINDERA DAJ SOBIE SZANSE NA SZCZĘŚCIE ;) ;* :P :))))))))))

Mam beke z inceli bo daleko mi do takiego, ale to się powoli zaczyna robić mem jak z terapią.

Załóż tindera

XD xD FX

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #blackpill
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AusserKontrolle: powiedz takiej: to ty załóż profil mężczyzny z moim zdjęciem i spróbuj sama.
Zobaczysz, bo najwyraźniej nie rozumiesz różnicy w korzystaniu z takich aplikacji gdy jest się kobietą, a gdy jest się facetem.
  • Odpowiedz
Ja znam wiele dziewczyn, ktore uwazaja ze maja ten sam problem co Ty. Uwazaja, ze trudno im poznac faceta.

Teraz tylko pytanie jak takich jak Ty i takich jak one polaczyc?


@Dentka7: Jakaś kawiarnia gdzie możesz wejść tylko sam, odstawiasz telefon do pudełka przy stoliku i rozmawiasz z osobnikami płci przeciwnej... Gdyby to się przyjęło, to byłoby dla wielu niesamowicie terapeutyczne, dające nadzieje miejsce.
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle: wiadomo, ze na tym portalu Ci kazdy przyklepie za ten wpis, ale nie sprobowales zadnej apki randkowej i od razu ja skreslasz. Moze bedziesz mial 2 pary na tydzien, ale przynajmniej nie bedziesz w szoku z takiego obrotu spraw ( ) takie czasy, ze dzisiaj duzo na apkach sie lata, chyba trzeba sprobowac sie przystosowac

A w pracy u Ciebie nie ma kobiet? A
  • Odpowiedz