Wpis z mikrobloga

To jakiś psikus ewolucji, że kobiety nie potrafią postawić się w czyjej sytuacji by coś zrozumieć? Od jakiegoś czasu dostaje pytania dlaczego nie mam dziewczyny. No i wtedy spokojnie wyjaśniam, że nie bardzo mam gdzie poznawać nowe dziewczyny, że sporo pracuje, że z aplikacji randkowych korzystać nie chcę bo wyglądam zaledwie ciut lepiej niż przeciętnie i co? I gówno

- załóż tindera ;* ;) ;D ;) ;>
- dlaczego nie założysz tindera? moja koleżanka tak znalazła faceta
- wyjdź z domu ;) ;* :))))

No #!$%@? jakbym rozmawiał z botem. Najlepsze jest to, że nawet jak jakimś cudem nie wybuchniesz i dalej tłumaczysz, że to nie tak łatwo, że większość tam to i tak faceci więc żeby się wyróżnić to trzeba jakoś wyglądać itd. ale jak grochem o ściane.

MOJA KOLEŻANKA ZNALAZŁA ZAŁÓŻ TINDERA DAJ SOBIE SZANSE NA SZCZĘŚCIE ;) ;* :P :))))))))))

Mam beke z inceli bo daleko mi do takiego, ale to się powoli zaczyna robić mem jak z terapią.

Załóż tindera

XD xD FX

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #blackpill
  • 35
i dalej tłumaczysz, że to nie tak łatwo, że większość tam to i tak faceci więc żeby się wyróżnić to trzeba jakoś wyglądać itd.


@AusserKontrolle: Duzo latwiejsze jest poznawanie dziewczyn na miescie.

Mamy w Polsce bardzo duzo niepewnych siebie dziewczyn, do ktorych wystarczy podejsc.
M.in. dlatego tak dobrze radza sobie u nas obcokrajowcy ktorzy "nie boja sie zagadac" i podrywaja masowo. I to wcale nie jest tak, ze wygladaja dobrze, bo
jakim cudem niby kobiety moga wiedziec o sytuacji mezczyzn to tak jakby syty glodnego mial zrozumiec jakbym ja miał mòwić o porodzie a gòwno o tym wiem szczerze to nawet uważam że wy szkodzicie przegrywom dając im złudną nadzieje zamiast prawdy.


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn można jak człowiek jest wrażliwy i ma dużo empatii. Mówimy o doświadczeniach mentalnych nie fizycznych, bo o bólu jądra przy kręceniu wora się nie wypowiadam.

A