Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 28
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:01, Poniedziałek, 08 sierpnia 2022. Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika. Słońce wstało dziś o 05:10. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 15 godzin i 24 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:34. Ciemna noc zapadnie o 22:16, ale gwiazd można wypatrywać od 21:17.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 16
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi @lrllrlrr @RudzielecZakapowy

no dzien dobry ja od 6 kolchoz wiec gram sobie w cienzaruwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo narazie spokuj ofc no i chleb jem mama chora od piotku chyba omikrona muwi ze ma bo plecy bola i nogi i poci
Hansim33 - @micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurg...
Cześć,
poniedziałek, śniadanie zjedzone - kawę dopijam, na 14 do pracy i mam nadzieję, ze dzisiaj się wyrobię. Mnóstwo mam pracy i odkąd tam pracuję to nie wyszłam jeszcze o czasie. Udanego dnia wszystkim :)

@Jurgen_Van_Beethoven: ładne :) zazdro

@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @
Dzień dobry, niestety już ok urlopie (,). Kilka dni w górach z ograniczeniem do minimum internetu naprawdę pozwoliło wypocząć. Dobrze że dziś na 14 do pracy choć i tak ciężko będzie wrócić w rytm z robotą. Teraz po wakacjach jedynie wspomnienia i odrobiną zdjęć pozostała. Chyba będę musiał jeszcze w jakiś weekend wybrać się ponownie w góry.
Miłego dnia i pysznej kawy!

Dioddy - Dzień dobry, niestety już ok urlopie (╯︵╰,). Kilka dni w górach z ograniczen...

źródło: comment_1659951064b3juaDATOs6W2fx7aPA1UI.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem: @Mosiondz: @lenythenub:
@Wejszlo:
Witajcie. Świetny początek tygodnia, bo nie muszę nic robić. Nabierałem rano łyżkę kamienia i strzelił wąż dający olej do siłownika, który tą łyżkę zamyka.
Dobry den,

W pracy mam ucznia, Zbyszek bo tak go zwą ma 6 lat do emerytury a ja młodego muszę uczyć:P oczywiście jak na taką młodzież przystało nie ogarnia komputera ( ͡º ͜ʖ͡º)

@buczubuczu guzem w głowie jest tak że jeżeli nie rośnie można z nimi żyć.
Moja żona coś ma od 2 lat i odpukać nic nie urósł. Narzeka na częste bóle głowy ale to też