Wpis z mikrobloga

@LubieGroszek: osoby które nie mogą poczekać cierpliwie na wyjazd z podporządkowanej tylko wymuszają pierwszeństwo, po to by po przejechaniu kilkudziesięciu metrów znowu zjechać w podporządkowaną
  • Odpowiedz
  • 6
@LubieGroszek Ruszanie na światłach jakby to było zaskoczeniem, że kiedyś się zielone zapali. I potem przez gapy zamiast 15 samochodów na cyklu przejedzie 8.
  • Odpowiedz
czekasz na wyjazd z podporządkowanej na główną i stoisz bo coś jedzie. Stoisz, czekasz a typ/typiara skręca na Twoją drogę bez kierunku


@regulamin_serwisu_wykop: ja i tak czekam, aż ten typ/typiara zacznie skręcać. Od dawna mam bardzo ograniczone zaufanie do innych kierowców. Wiele razy mi się zdarzało, że ktoś zapomniał wyłączyć kierunkowskazu, włączył za wcześnie przed zjazdem w kolejną drogę, rozmyślił się w ostatniej chwili.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
największą głupotą polaków jest wyprzedzanie. W 99% przypadków nie ma na to warunków drogowych oraz technicznych (większość aut nie ma mocy aby sprawnie i szybko manewr zakończyć przy prędkościach > 100km/h). Większość wyprzedza na czuja czyli nie patrzy czy mu się uda, najwyżej kierowcy zjadą na pobocze księciuniu.

@inflacja_biedaku:

Przecież nie można wyprzedzać z prędkością większą niż 90 km/h, a na autostradach manewru tego nie trzeba robić na czuja.
  • Odpowiedz