Wpis z mikrobloga

Jazda bez świateł mijania standardowych w złych warunkach pogodowych. Zamiast tego włączone są c-----e malutkie paseczki ledowe a z tyłu nic. Nie widać tego auta jak pada deszcz na autostradach.
  • Odpowiedz
@dal_: Z tym srodkowym pasem to nie jest jakaś duża patologia według mnie bo na prawym prawie zawsze są tiry albo wolne pojazdy typu busy więc bys musiała co chwilę zmieniać pas a to jeszcze większe zagrozenie no i czasem bywa tak że prawy pas się kończy bo przechodzi w zjazd z autostrady i wtedy na siłę musisz szybko zmienić pas a to też ryzyko
  • Odpowiedz
@Otter: coo? Dlaczego uważasz że nie mogę wrzucić prawego kierunku? No i dlaczego mam wrzucać lewy skoro nie zmieniam pasa ruchu? Xd

Nie pomyliło Ci się lewo z prawo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@komakow: jedziesz w lewo na skrzyżowaniu i się pytasz dlaczego masz wrzucić lewy kierunkowskaz? To jest jakiś bait? A na tym skrzyżowaniu gdy jedziesz prosto też wrzucasz prawy kierunkowskaz?
Otter - >@Otter: coo? Dlaczego uważasz że nie mogę wrzucić prawego kierunku? No i dla...

źródło: comment_1659951070l84r7f2Fix2LABifnKUVYD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LubieGroszek: włączanie kierunkowskazu w ostatniej ku*(wa m#ć chwili czy to na zakręcie jak ktoś skręca do wiochy lub zjazdowy na rondzie, jazda w nocy z podwójnymi białymi oślepiającymi światłami - za to odbierałbym prawko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LubieGroszek: wyprzedzanie tirami- jak to jest, że jadąc przez np. Czechy, praktycznie żaden trans się nie wyprzedza, za to w kartonlandii co i rusz podziwiasz debili jadących w parach?
Jazda poniżej limitu- za granicą jak ktoś się nie czuje pewnie, to nie jedzie albo na niego trąbią lub jedzie poboczem z awaryjnymi. W bolzdze taka p---a jest opisywana jako "bemspiemczny kiemrofca", a to że tam blokuje 20 osób za nim,
  • Odpowiedz
  • 1
@LubieGroszek wczoraj trasa 700km gdzieś w połowie gość przez parę km siedział mi na ogonie żeby wyprzedzić koniecznie tu i teraz (nie ważne że autostrada za parę km). Jakieś 100km przed celem był jeden samochód przedemna. XDD
  • Odpowiedz
Podjezdzanie na autostradzie na lewym pasie do auta pod sam zderzak i mruganie dlugimi gdy przed tym autem jedzie 5 innych aut i dwa tiry a po prawej sznur tirow
  • Odpowiedz
wyprzedzanie tirami- jak to jest, że jadąc przez np. Czechy, praktycznie żaden trans się nie wyprzedza


@tellet: Czechy takie małe, że 1km/h więcej nie starczy żeby drugiego dogonić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubieGroszek: brak kierunku przy zjeździe z ronda, gdy widzisz, że ktoś czeka i mógłby wjechać. Bo kierunkowskaz parzy.
Regularne wyprzedzanie na podwójnej, BO TO TYLKO JAKAŚ GŁUPIA KRESKA NA DRODZE I ONA MNIE, PANA I FUADTCY ASFALTU NIE POWSTRZYMIE.
Krakowska perełka, czyli wjazd na skrzyżowanie bez możliwości opuszczenia. A potem wielkie zdziwienie, że dzwoni na mnie tramwaj i co w ogóle ten człowiek może ode mnie chcieć?
Powolne ruszanie ze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@humm:

Mnie osobiście denerwuje, kiedy trzymam dystans od drugiego samochodu i nagle ktoś się wciska w te lukę.

a to jest wszędzie, może w Austrii trochę mniej bo tam wszędzie są kamery.
Za to np. bałkany to jest jeszcze gorzej jak w Polsce pod tym względem - "na gazetę" to mało powiedziane.
  • Odpowiedz
Ale nie. Każdy polski kierowca jest najlepszy, a wszyscy inni są od niego gorsi. Ba, z definicji muszą być przecież gorsi, bo on - podkreślam ON JEST NAJLEPSZY. No ale jednocześnie ma w---w do wszystkich innych, że nie są tak dobrzy jak on. Ale przecież nie mogą być tak dobrzy jak on, bo z definicji są gorsi. Także, eee... no właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szpongiel:
  • Odpowiedz