Wpis z mikrobloga

#biznes #przedsiebiorczosc #kebab #franczyza

Mirki, czy ktoś z Was jest franczyzobiorcą Bafra Kebab? Lub zna kogoś osobiście kto się tego podjął? Zacząłem się zastanawiać nad tym i szukam opinii z pierwszej ręki (ewentualnie drugiej) na jej temat.

PS Komentarze "doradców" i innych "znawców", którzy nie są ich franczyzobiorcami i w związku z tym są nie na temat, będą kasowane.
  • 7
@damgee: Nikt nie odpowiedział z wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam filmy na youtubie na którymś z kanałów, gdzie najpierw był wywiad z prezesem BafraKebab, a potem dali wywiad z franczyzobiorcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym, że fajne wywiady, to pod jednym z nich ktoś w komentarzach wrzucił konkretną kalkulację kosztów oraz sprzedaży, która jest de facto gotowcem do zrobienia sobie Excela
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wegrzynski: widzisz przyjacielu, mądrze mówisz! Filmy na YouTube oglądałem, ale nie zaglądałem w komentarze. Nadrobię.

W sumie mam też ochotę podjechać na spotkanie do nich. Na miejscu mają szczegółowo opisać jak to wygląda "od kuchni", opisać koszty, przedstawić zyski ze swoich punktów itd.
@emitar: Jeśli szukasz ciekawej i konkurencyjnej oferty na przyczepę gastronomiczną KEBAB albo może jestem rozczarowany i niezadowolony z dotychczasowej współpracy ze swoim franczyzodawcą, a chciałbyś dalej prowadzić swój biznes?
Sprawdź nas: Jeśli szukasz ciekawej i konkurencyjnej oferty na przyczepę gastronomiczną KEBAB albo może jestem rozczarowany i niezadowolony z dotychczasowej współpracy ze swoim franczyzodawcą, a chciałbyś dalej prowadzić swój biznes?
Sprawdź nas: https://www.olx.pl/d/oferta/franczyza-sahar-kebab-przyczepa-gastronomiczna-najtansi-na-rynku-CID619-IDTgFF9.html?bs=olx_pro_listing&fbclid=IwAR1ZWGHePh5WizywqiWJG1iedH4pzqyHyCtKAdsB_29Q1iCFVbbGC5CBhUI
@BHN_LLU: Jeszcze nie oglądałem tych nowych wrzutek o BafraKebabie, ale nie, ja w to nie wszedłem, tak jak napisałem dla mnie biznes którego zyskowność jest w znaczącej mierze zależny od ceny mediów energetycznych jest w tych czasach zbyt ryzykowny dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Innymi słowy - siadłem do kalkulatora, zrobiłem research i jeszcze przed kontaktem z nimi wyszło, że mi to nie pasuje ( ͡