Wpis z mikrobloga

Wiadomo, ze w Wykopie sila. Co wy na to, aby wystosowac jakies pismo do Youtube? Zawarte by byly grzechy Nitro, urywki z lajwow itp. Bana na wizerunek bedzie bardzo latwo poprzec. Ew. Jesli youtube oleje, to wtedy mozna podsylac do jakichs stacji telewizyjnych (Glownie te ktore traca na ogladalnosci przez internet), jakas petycja lub cos innego. Niech szczur wie, ze nie moze byc bezkarny.
#famemma #polskiyoutube
  • 18
@mikejlo12: Coś takiego wśród publiki youtubowej tylko nakręci hype na niego, to jest mocno kooperatywne z jego internetową "kreacją". Telewizje skoro nie zainteresowały się do dzisiaj, to raczej tego nie zrobią, Nitrozyniak najprawdopodobniej nie poniesie żadnych konsekwencji swoich czynów
@ElementalX7: Na reddicie trzeba było znaleźć jakiegoś zagranicznego przedstawiciela yt i uderzyć. Kojarzy mi się, że ktoś kiedyś podkablował, unbana rafonixa, po tym jak się chwalił, że ma kontakty w polskim yt i przywrócili mu bana.
@mitek64: zaden mój wuja xd nie jestem ani widzem ani jakimś fanem xD mam swoje zycie, jak i opinie, która jest jak najbardziej nie przychylna, co nie zmienia faktu ze nadal uwazam ze trzeba byc zakompleksionym pajacem zeby odwalac akcje jak z wpisu, jest milion bardziej cywilizowanych i zdrowych umysłowo sposobów, niż knucie jakiś #!$%@? głupot, to moje zdanie, nie musisz sie zgadzac ;p nie mniej jednak w duzej wiekszosci na
@fearofgod: Zabawne jest to, że niektórzy myślą, że na wykopie siedzą same przerywy które nie mają własnego życia. Większość ma swoje życia, a na wykopie siedzą, bo mają trochę wolnego czasu i jest to forma zajęcia? Nie zazdroszczę szczurowi niczego, bo jestem zadowolony z własnego życia. Co do zazdrości, znam osoby które mają tyle siana, że nitro przy nich to karaluch, nigdy im nie zazdrościłem, dodam że takie osoby dodatkowo mnie
@ElementalX7:
no pewnie, zgadzam się w 100%. Odnosiłem się do tematu wpisu, nie do zdania ogółu. Po prostu tak to odbieram, i już. A co do słów powyżej, to pisząc: Większość ytberów dorobiła się na wyzywaniu i ruchaniu matek, " to kompletna bzdura, jaka większość? ilu takich jest? bo zdecydowana mniejszość.