Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w nocy na wyspie słodowej, na środku drogi typ lizał się z laską (jakieś małolaty na oko z 20 lat), potem wkładał jej dosłownie palce w cipsko, a na końcu ona podciagnela bluzkę a on sobie wymacal te wypustki bo cycków tam nie było. Na moście który prowadzi na wyspe potem widziałem grupkę osób, chłopaki i dziewczyny się #!$%@?, przechodząc obok widzialem typa w bluzie Polski walczącej z pięścią skierowaną obok mojej głowy, już zastanawiałem się czy trzymać garde. To jest codzienność tutaj?
#wroclaw #logikarozowychpaskow
  • 37
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Darth_Gohan: za moich czasów tak zachowywali się studenci wlasnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale w sumie fakt, od lat tam nie chodzę bo nie ma po co. Pod chmurka wole sie napic gdzies na wałach bo bliżej, ciszej i jakos tak ogólnie fajniej.
  • Odpowiedz
@Alasthor Studenci byli tam tylko przy okazji Juwenaliów. Potem człowiek tam szedł jak się okazało, że smutni panowie mandatów nie dają w tamtym miejscu.

Potem ludzie szybko ogarnęli, że takie coś oznacza spore problemy bo patola po wypiciu piwka nie ma ochoty grać we Flanki tylko się #!$%@?ć o byle co :p

Do łask właśnie wróciły wały :)

Ja bym chciał normalnie moc usiąść z piwem w parku, a nie kombinacja czy
  • Odpowiedz
@majkel34: tak jak w każdym miejscu na świecie, w miejscu gdzie młodzi i starsi się bawią może zdarzyć się, że ktoś pokazuje swoją miłość zbyt wylewnie dla innych, pokazuje agresje zbyt wylewnie dla innych.

Dla uspokojenia na zachodzie Europy jest to samo, a nawet gorzej, mogłeś wylądować na SORZE :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkel34: dzień jak codzien parę dni temu w nocy widziałem jakąś młoda laske robiąca dobrze ustami chłopu co z nią był centralnie na osiedlu przy klatce XD
  • Odpowiedz