Wpis z mikrobloga

@Whaadahell: z tego co kojarzę przez problemy z krążeniem oprócz nałogowego chlania często są papierosy. To powoduje #!$%@? w systemie naczyń krwionośnych, który normalnie jest bardzo ważną częścią termoregulacji organizmu. Im jest po prostu chłodniej niz zwykłym ludziom, ale nie próbujcie tego w domu
  • Odpowiedz
a bym się spocił jak nie wiem w takim czymś xd


@Whaadahell:

Gdybyś przez cały tydzień zjadł max 1000 kalorii to też byłoby Ci zimno.
Deficyt kaloryczny to mój trick na upały - wszyscy zdychają a ja dopiero powyżej 30 stopni zdejmuję podkoszulek spod t-shirtu.
  • Odpowiedz
@Whaadahell: Mialem kumpla, ktory ubieral sie normalnie. W wieku 36 lat stracil prace i zaczal patologicznie chlac na swojej wiosce. Gdy go odwiedzilem zastalem go wlasnie w takim swetrze. #!$%@? wie skad nagle go wynalazl. Stwierdzil, tylko ze jesli nigdy nie bylem w kilku miesiecznym ciagu alkoholowym z wioskowymi menelami to i tak nie zrozumie.
  • Odpowiedz
@Whaadahell: Deficyt kaloryczny bardzo obniża temperaturę. Możesz łatwo zrobić test, wystarczy, że cały dzień nie będziesz nic jadł i późnym wieczorem będzie Ci zimno w długich spodniach i bluzie, gdzie normalnie chodziłbyś na krótki rękaw. Ba, ja jak wyjdę rano z domu bez solidnego śniadania w zimę to jest mi super zimno, a po śniadaniu cieplutko, w tych samych ciuchach i tych samych warunkach atmosferycznych.
  • Odpowiedz