Wpis z mikrobloga

jak dla mnie, zakładanie opasek na kołpaki jest obciachowe i motzno trąca cebulą. W tym przypadku właściciel auta poszedł o krok dalej i założył opaski na alufelgi... cokolwiek miał na myśli...

Wracając do kołpaków, to zimą wolę jeździć tylko na stalowych felgach bez kołpaków, niż opaskami trzodę robić. Na lato mam alufelgi #samochody #motoryzacja #cebulaki #janusze #oswiadczenie
pogop - jak dla mnie, zakładanie opasek na kołpaki jest obciachowe i motzno trąca ceb...

źródło: comment_WtFGAp8gvzktCycZNhHQQRhHxS7yldMN.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@scobos: sorry. Co z tego, że mam clio - więc pewnie jeszcze gorzej w twoim mniemaniu, ale dbam o ten samochód i staram się, żeby wyglądał porządnie. Stać mnie na coś lepszego, ale jak na razie nie potrzebuję, bo to dobry, miejski samochód.
  • Odpowiedz
Tia ,żeby tylko takie problemy ludzie mieli. Sam mam kołpaki na lato i zimę i przykręcam je właśnie takimi tasiemkami. Lepiej to wygląda niż rdza na feldze a samochód to nie jakiś obiekt czci i kultu w jaki trzeba ładować wszystkie pieniądze. A tak to chociaż nie odpadnie jak kilka razy wcześniej
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: @pogop: wyobraź sobie że odpada Ci taki kołpak na drodze szybkiego ruchu, gdzie nie ma możliwości się ani zatrzymać, ani zawrócić (potem problem by znaleźć kołpak do kompletu) to zmienisz zdanie na temat tych opasek

ponadto na tym zdjęciu są czarne opaski do srebrnych kołpaków, kiedy zastosujesz srebrne opaski do srebrnych kołpaków aż tak nie rzucają się w oczy
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Sepang: trochę osób jednak podziela moje zdanie, co prawda mniejszość, ale zawsze. Ale z tą felgą oplowską to faktycznie fail.
  • Odpowiedz