Wpis z mikrobloga

jak dla mnie, zakładanie opasek na kołpaki jest obciachowe i motzno trąca cebulą. W tym przypadku właściciel auta poszedł o krok dalej i założył opaski na alufelgi... cokolwiek miał na myśli...

Wracając do kołpaków, to zimą wolę jeździć tylko na stalowych felgach bez kołpaków, niż opaskami trzodę robić. Na lato mam alufelgi #samochody #motoryzacja #cebulaki #janusze #oswiadczenie
pogop - jak dla mnie, zakładanie opasek na kołpaki jest obciachowe i motzno trąca ceb...

źródło: comment_WtFGAp8gvzktCycZNhHQQRhHxS7yldMN.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pogop: To są nie są alufele tylko felgi strukturalne Opla, jak najbardziej stalowe. A srebrna część to właśnie kołpak. Wpisz w google grafika "felgi strukturalne opel".
  • Odpowiedz
@pogop: Potwierdzam. Na zimę wziąłem stare stalówki oczysciłem z rdzy, zabezpieczyłem i pomalowałem w czarny mat. A na srodek dałem OEMowe dekle, również pomalowane z emblematem marki i wygląda to dużo lepiej niż jakikolwiek kołpak.
  • Odpowiedz
@pogop: Jak kupują kołpaki w tesco to się nie dziwię, że zakładają takie opaski. Jak kupowałem auto to miałem z takimi tandetnymi - tez miały założone, ale nie spadły nawet jak zdjąłem opaski, chociaż same kołpaki łatwo było ściągnąć. Za to jak kupiłem koła z kołpakami od VW oryginalnymi - je już ciężko ściągnąć i nie wyobrażam sobie, by same spadły nawet na największych dziurach. A na alufelgach to też
  • Odpowiedz