Wpis z mikrobloga

Kurde mirki, przegiołem co?

Zrobiłem z facebooka WYKOP 2.0 jednym postem xD Ujawniłem setki krypto-redpillowców, oberwało się starym babom 30-40+, oberwało się incelom, oberwało się #cope redpillowcom gadająćym wysrywy, że 40 latek z łatwościa będzie wyrywal 25latki bo #cope SMV wystrzeli w kosmos. Jakiś redpillowiec się ujawnił że ma laske 10 lat młodszą i i jakaś p0lka ją zwyzywała od 3/10 xDD

Ale najważniejsze, że poraz kolejny wylała się olbrzymia dawka blackpilla! Ludzie, musicie zacząć słuchać kobiet! Nie słuchajcie tych bzdur #pua #redpill, że kobiety nie mówią czego chcą i PUAsi wiedzą lepiej. G00wno wiedzą. Kobiety mówią DOKŁADNIE to czego chcą. Kobiety nie chcą 10+ starszego gościa, starego siwego dziada po 30. Kobiety chcą faceta w swoim PRIME wyglądowym ok 25 roku życia, gdy mają najwyższy poziom teścia i najbardziej bujny pędzel na głowie. Kobiety pragną rówieśnika. Taka jest natura. Stary 30+ letni dziad to se może znaleźc 20 latkę z daddy issues co najwyżej

Atrakcyjny 30+ letni facet redpillowiec to może być w domu starców co najwyżej. Stare 40+ letnie baby same przyznają że szukają młodszych kochanków.

Kosmiczna gównoburza, a to tylko jeden post. Grupa #bekartytindera


Pobierz Pozytywny_gosc - Kurde mirki, przegiołem co?

Zrobiłem z facebooka WYKOP 2.0 jednym...
źródło: comment_1659699452SvZm8OphMzvL5a3CWbbE1g.jpg
  • 53
Po to zwiąże się z 20 żeby po latach z nią zrobić "zdrowe dziecko" Tu nie chodzi o urodę. Bo twoim tokiem myślenia facet co 10 lat by zmieniał babę. I tak w wieku 30,40,50,60 lat xdd. Czym młodsza tym bardziej prawdopodobne że dziecko będzie zdrowe. Nawet jeśli facet myśli teraz że nie chciałby dziecka a odmieni mu się, to taka kobieta która nie chce mieć nigdy dzieci będzie dla niego diametralnie
@Kanarynka: ja jako kawaler dostep do seksu po 30 miałem taki, ze musiałem odmawiać bo mi szkoda czasu było. I nie mówie tego żeby się chwalić, absolutnie. Po prostu mam tyle koleżanek 30+, nawet nie chodziłem na imprezy ani nic i otwarcie mówiłem im że związek odpada - i tak chciały seksu.

Więc naprawde... jak coś sobą reprezentujesz jako facet to rozważasz 2 opcje: życie kawalera, podróże, hobby, samorozwój, albo stały
a to nie wiedziałem xd


@Daniell0:

Older Fathers & Autism Risk

In 2011, Molecular Psychiatry published a study that found children born to older fathers are more likely to be at risk of developing attention deficit hyperactivity disorder and autism spectrum disorder (ASD) than children born to younger fathers.

The likelihood of a child being born with autism to a father in his 40s is 28% higher than the chances of
: ja jako kawaler dostep do seksu po 30 miałem taki, ze musiałem odmawiać bo mi szkoda czasu było. I nie mówie tego żeby się chwalić, absolutnie. Po prostu mam tyle koleżanek 30+, nawet nie chodziłem na imprezy ani nic i otwarcie mówiłem im że związek odpada - i tak chciały seksu


@zapalara: i skąd niby masz te koleżanki? Gdzie je poznajesz? W pracy? CZy znajome ze studiów?
Ale najważniejsze, że poraz kolejny wylała się olbrzymia dawka blackpilla! Ludzie, musicie zacząć słuchać kobiet! Nie słuchajcie tych bzdur #pua #redpill, że kobiety nie mówią czego chcą i PUAsi wiedzą lepiej. G00wno wiedzą. Kobiety mówią DOKŁADNIE to czego chcą. Kobiety nie chcą 10+ starszego gościa, starego siwego dziada po 30. Kobiety chcą faceta w swoim PRIME wyglądowym ok 25 roku życia, gdy mają najwyższy poziom teścia i najbardziej bujny pędzel na
Słuchaj kobiet dowiesz się że dla nich liczy się Twój charakter i intelekt xD


@eldzej_10: No nie bardzo, kobiety same przyznają, że liczy się WYGLĄD oraz rówieśnik. Na pewno przegryw peldzej wie lepiej co chce kobieta niż kobieta. Skończ z tym #cope, baba sama mówi czego

PS. Tak wiem że zaraz się przywalisz że jest piątek wieczór i jestem na wykopie - jak coś to jutro lecę na imprezkę, dzisiaj
@Nova24: one mówią prawde. Jeśli chodzi o rynek matrymonialny to jak laska ci pisze że chce przystojnego równieśnika to mówi prawde. Wasz ulubiony argument - Wystarczy wyjść na ulice, ile jest zwiazków z 10 lat różnicą? 1 na 100, 1 na 1000?

99% związków to różnica 0-5 lat. Pogódźcie sie z tym, że redpill to gówno i #!$%@?. 35 letni redpillowiec ma max szanse u 30 letniej baby z 2-3 bombelkami
No nie bardzo, kobiety same przyznają, że liczy się WYGLĄD oraz rówieśnik. Na pewno przegryw peldzej wie lepiej co chce kobieta niż kobieta. Skończ z tym #cope, baba sama mówi czego


@Pozytywny_gosc: To jest takie samo pieprzenie jak to że laska daje Ci kosza i mówi "czuję że nie pasujemy do siebie" "nie jestem gotowa na związek" "myślę że między nami jest zbyt duża różnica wieku i to mi przeszkadza"
@Pozytywny_gosc: koleżanki poznawałem wszędzie, na wyjściach ze znajomymi, w górach, tinderze, wszędzie, lubie poznawać ludzi. Ale mam prawie 2m i dobrą morde, więc nie jestem dobrym przykładem. Dużo kobiet po 30 potrzebuje seksu, wtedy się budzą.

Też zarabiałem około 10k w wieku 26lat, i to było prawie 10lat temu więc wartość pieniądza inna. Ale stabilność i ogarnięce ma znaczenie i nie zmieni tego to ile kobieta zarabia. Jest wywiad z socjologiem
@zapalara: no ale to co opisałeś to jest czysty #blackpill tym bardziej zaorałeś wszystkich #redpill #cope kołpiarzy

200cm wzrostu + urodziłeś się z cechami, które dały ci w przyszłości sukcesy. Laski do ciebie same podbijały przez wygląd, a byłeś po prostu zbyt leniwy żeby to wykorzystać, wiec nigdy nie byłes #przegryw

Zdajesz sobie sprawę, że nawet do faceta 6/10 żadna kobieta przez całe życie nie podbije? Tylko do facetów 7+/10 w
@Pozytywny_gosc: nie znam się na tych wszystkich definicjach, możesz mieć racje.

Ja rozumiem redpill jako krytyke feminizmu, obnażanie kobiet z ich kłamstw, mówienie o bezwzględności rynku matrymonialnego, punktowanie niesprawiedliwości prawa rodzinnego. Do tego uważam że jest to ruch leczący meżczyzn z romantyzmu i pokazujący że kobiety to nie wszystko. Wręcz jest to ostatnia rzecz jaką facet powinien szukać.

Ja pomimo ze mam znajomych to tak naprawde jestem introwertykiem, lubie memy, wykop,
@zapalara: pozytywny jest #blackpill ponieważ skupia się na prawdzie

#bluepill to jest takie lizanie dupy kobietom poprzez bycie miłym, uczynnym, szarmanckim, stawianie kolacji itd. Czyli oni robią to co kobiety "powinny lubić", ale niestety te działania są nieskuteczne

#redpill to jest to samo co #bluepill tylko redpillowcy zauważyli, że bycie miłym itd. już nie działa. Więc redpillowcy zaczeli szukać co lubią kobiety i co trzeba robić, że im się przypodobać. Redpillowcy