Wpis z mikrobloga

Kurde mirki, przegiołem co?

Zrobiłem z facebooka WYKOP 2.0 jednym postem xD Ujawniłem setki krypto-redpillowców, oberwało się starym babom 30-40+, oberwało się incelom, oberwało się #cope redpillowcom gadająćym wysrywy, że 40 latek z łatwościa będzie wyrywal 25latki bo #cope SMV wystrzeli w kosmos. Jakiś redpillowiec się ujawnił że ma laske 10 lat młodszą i i jakaś p0lka ją zwyzywała od 3/10 xDD

Ale najważniejsze, że poraz kolejny wylała się olbrzymia dawka blackpilla! Ludzie, musicie zacząć słuchać kobiet! Nie słuchajcie tych bzdur #pua #redpill, że kobiety nie mówią czego chcą i PUAsi wiedzą lepiej. G00wno wiedzą. Kobiety mówią DOKŁADNIE to czego chcą. Kobiety nie chcą 10+ starszego gościa, starego siwego dziada po 30. Kobiety chcą faceta w swoim PRIME wyglądowym ok 25 roku życia, gdy mają najwyższy poziom teścia i najbardziej bujny pędzel na głowie. Kobiety pragną rówieśnika. Taka jest natura. Stary 30+ letni dziad to se może znaleźc 20 latkę z daddy issues co najwyżej

Atrakcyjny 30+ letni facet redpillowiec to może być w domu starców co najwyżej. Stare 40+ letnie baby same przyznają że szukają młodszych kochanków.

Kosmiczna gównoburza, a to tylko jeden post. Grupa #bekartytindera


Pobierz Pozytywny_gosc - Kurde mirki, przegiołem co?

Zrobiłem z facebooka WYKOP 2.0 jednym...
źródło: comment_1659699452SvZm8OphMzvL5a3CWbbE1g.jpg
  • 53
Facet ma największe SMV w wieku ok 25 (23-27 rok życia) bo wtedy ma największy poziom teścia, najlepiej wygląda, generalnie młodość oraz wygląd to najważniejsze cechy na rynku matrymonialnym, jak i sukcesowym.


@Pozytywny_gosc: "najlepiej wyglada" - nie, stary, po prostu nie xD 100000x nie nie nie nie xD
@Pozytywny_gosc: teraz bardziej zrozumiałem twój punkt widzenia.
Z tego jak definiujesz redpill - też się z nim nie zgadzam i trafiają do mnie twoje argumenty z wyjątkiem argumentu kiedy atrakcyjność faceta ma "peak".

Ale wydaje sie ze dyskusja o tym kiedy facet ma peak jest drugorzędna, w sensie możemy sobie gadać czy 25 czy 35. Ale klucz to odrzucic romantyzm, traktować kobiete jako dodatek do życia itd. i tu jak rozumiem
Ale wydaje sie ze dyskusja o tym kiedy facet ma peak jest drugorzędna, w sensie możemy sobie gadać czy 25 czy 35. Ale klucz to odrzucic romantyzm, traktować kobiete jako dodatek do życia itd. i tu jak rozumiem mamy pełne zrozumienie.


@zapalara: no niekoniecznie właśnie. Bo jak taki przegryw usłyszy, że SMV peakuje w okolicy 35 lat to se pomyśli "Mam czas" i co będzie robił? Zajmie się karierą, hobby, zarabianiem
Pobierz Pozytywny_gosc - > Ale wydaje sie ze dyskusja o tym kiedy facet ma peak jest drugorzę...
źródło: comment_1659797274pBrDFxpCtNdXsqsrMLimWw.jpg
@Pozytywny_gosc: mam 27 lat i wyglądam na kilka lat młodszego bo gdzieś na 22 latka. Ogólnie istnieją dziewczyny , które lubią np. 8 lat starszych,ale jest ich bardzo mało.. Mając 24 lata spotykałem się z 16 letnią dziewczyną , której te 8 lat różnicy zupełnie nie przeszkadzało i nawet nie rozmawialiśmy o tym. Z tym ,że ona miała jakieś lekke daddy issues.Jej poprzedni chłopak też był starszy o 8 lat .