Wpis z mikrobloga

Kurde mirki, przegiołem co?

Zrobiłem z facebooka WYKOP 2.0 jednym postem xD Ujawniłem setki krypto-redpillowców, oberwało się starym babom 30-40+, oberwało się incelom, oberwało się #cope redpillowcom gadająćym wysrywy, że 40 latek z łatwościa będzie wyrywal 25latki bo #cope SMV wystrzeli w kosmos. Jakiś redpillowiec się ujawnił że ma laske 10 lat młodszą i i jakaś p0lka ją zwyzywała od 3/10 xDD

Ale najważniejsze, że poraz kolejny wylała się olbrzymia dawka blackpilla! Ludzie, musicie zacząć słuchać kobiet! Nie słuchajcie tych bzdur #pua #redpill, że kobiety nie mówią czego chcą i PUAsi wiedzą lepiej. G00wno wiedzą. Kobiety mówią DOKŁADNIE to czego chcą. Kobiety nie chcą 10+ starszego gościa, starego siwego dziada po 30. Kobiety chcą faceta w swoim PRIME wyglądowym ok 25 roku życia, gdy mają najwyższy poziom teścia i najbardziej bujny pędzel na głowie. Kobiety pragną rówieśnika. Taka jest natura. Stary 30+ letni dziad to se może znaleźc 20 latkę z daddy issues co najwyżej

Atrakcyjny 30+ letni facet redpillowiec to może być w domu starców co najwyżej. Stare 40+ letnie baby same przyznają że szukają młodszych kochanków.

Kosmiczna gównoburza, a to tylko jeden post. Grupa #bekartytindera


P.....c - Kurde mirki, przegiołem co?

Zrobiłem z facebooka WYKOP 2.0 jednym postem...

źródło: comment_1659699452SvZm8OphMzvL5a3CWbbE1g.jpg

Pobierz
  • 53
@Pozytywny_gosc: przeczytałem większość. Nie wyciągnąłbym absolutnie takich wniosków jak ty.

Dobrze mi się czyta jak kobiety reagują na redpill. Oby więcej redpillowców.

Stabilność finansowa, emocjonalna dojrzałość, zdrowie, sprawczość to cechy zapewniające atrakcyjność u kobiet. Czy facet może to osiągnąć po 20? Może, choć jest to trudne, sperma wychodzi uszami, nie ma pieniędzy, mało zarabia. Czy facet może to osiągnąć po 30? Może. Czy automatycznie to osiąga? Absolutnie nie.

Płodność, uroda, emocjonalna
@zapalara: nie każda kobieta chce miec dzieci (w sumie coraz wiecej nie chce). Po 2. Nie kazda kobieta wiecznie bedzie miala 20 lat. Powiedzmy znajdziesz sobie taka 20, a jak przekroczy 30 to kop za drzwi bo zbrzydla i ustepuje uroda 20?
@Kanarynka: ale atrakcyjni wartościowi mężczyźni wiążą się na stałe głównie po to żeby mieć rodzinę i potomstwo, więc kobieta po dacie ważności staje się mniej atrakcyjna bo nie może być już inkubatorem. Taka co nie chce mieć dzieci (jej wybór jak najbardziej jest równie wartościowym człowiekiem) po prostu nie będzie obiektem zainteresowań dla wielu wartościowych facetów, zainteresowani będą tacy co potrzebują opieki albo dostępu do seksu i czułości (atrakcyjny facet ma
@Kanarynka: A upraszczając, bo napisałem niejasno powyżej.

Kobieta która nie chce mieć dzieci, nie jest rodzinna, opiekuńcza, jest mniej atrakcyjna dla mężczyzn poszukujących stałej relacji. Po prostu. I tak znajdą się wyjątki, ale tak działa biologia.

Atrakcyjny facet znajdzie taką która mu da potomstwo, a jesli nie chce potomstwa to są 2 opcje 1) życie kawalera 2) zycie w związku. Opcja 1) jest coraz częściej wybierana przez wartościowych facetów, incele nazywają
@Kanarynka: Po to zwiąże się z 20 żeby po latach z nią zrobić "zdrowe dziecko" Tu nie chodzi o urodę. Bo twoim tokiem myślenia facet co 10 lat by zmieniał babę. I tak w wieku 30,40,50,60 lat xdd. Czym młodsza tym bardziej prawdopodobne że dziecko będzie zdrowe. Nawet jeśli facet myśli teraz że nie chciałby dziecka a odmieni mu się, to taka kobieta która nie chce mieć nigdy dzieci będzie dla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lexico: zadna rozowa nie poleci na faceta ktory jej potrzebuje tylko do swgzow... XD no, chyba ze jakas #!$%@? mozgowo lub taka ktora tez szuka tylko segzow.

@Kanarynka:

xD No tak, bo kobiety nie lubią seksu samego w sobie i tak naprawdę uprawiają go tylko dlatego, bo tak trzeba