Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1315
Trwa przepychanka w sprawie podziału pola. Kolegium odwoławcze podtrzymało zaskarżoną decyzję i w uzasadnieniu podało wiele wyroków WSA i NSA w podobnych sprawach. Sąsiadka może jednak odwoływać się dalej, do WSA właśnie. Ma na to 30 dni. Poza tym sąsiad
#sluzebnoscwolfika
  • 42
  • Odpowiedz
@whitewolfik: aż mi się przypomniała wojna z sasiadem co miał działkę za domem moich rodziców. Przyszedl do starego, kup Pan, za 5x cenę albo sąd.

Ojciec sąd. 3 lata walki. Pani biegła przeprowadziła w jednej opcji mu drogę konieczną i przez nasza dzialkę, ale tu gość miał zonk, drogą musi przejechać wóż bojowy strażakow, 3 coś tam musi być, jak podliczyła biegla, przebudowa naszego garażu + kasa za służebnosc + reszta
  • Odpowiedz
@whitewolfik: ile metrów szerokości ma frontowa ściana tego domu który budujesz? i ile metrów po bokach zostało do granic działki? tak z ciekawości pytam, przypomniało mi się, że tam troche wąsko chyba było?
  • Odpowiedz
Ehh, czeka mnie podobna sprawa. Różowa dostała działkę, ojcowizna, chcielibysmy się tam budować. No ale niestety przez 100lat nikt nie wpadł na pomysł uregulowania drogi dojazdowej, w kółko dużo pół i jest kilka opcji na dojazd ale nikt nie chce się zgodzić, w przypadku niektórych wariantów sam dojazd będzie kosztować 200k..
  • Odpowiedz
@MEKORRO: akurat pod tym względem, to mamy po boku sąsiada na wysokości tej działki. Facet trochę wścibski, ale z typu pedantów (całe popołudnia łazi dosłownie z nożyczkami i przycina każde odstające źdźbło trawy, parę razy jak zaniedbaliśmy żywopłot, to nam przyciął wisząc nad ogrodzeniem to co mu przeszkadzało) i jako, że on ma z salonu widok na tą działkę, to podkłada sobie kocyk pod siatkę i się przeturliwuje jak komandos i
  • Odpowiedz
@onuceSzatana > Oczywiście że można, zezwalają na to wz i jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Oprócz tego przy samej działce na planie jest projekt drogi miejskiej ale aktualnie miasto nie ma kasy na tą drogę, to by rozwiązało problem...
  • Odpowiedz