Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1315
Trwa przepychanka w sprawie podziału pola. Kolegium odwoławcze podtrzymało zaskarżoną decyzję i w uzasadnieniu podało wiele wyroków WSA i NSA w podobnych sprawach. Sąsiadka może jednak odwoływać się dalej, do WSA właśnie. Ma na to 30 dni. Poza tym sąsiad
#sluzebnoscwolfika
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@whitewolfik: uuu to gruba batalia się szykuje. WSA to 2 lata czekania podobno. No i jak przegra to zapłaci oj zapłaci sporo. A czy rozmawiasz z sąsiadem normalnie? Typu cześć, albo piekna dziś pogoda na niekorzystny dla Ciebie wyrok?
  • Odpowiedz
@whitewolfik: czy pozwales organy administracji państwowej za błąd jakiego dokonały oraz za konsekwencje jakie musisz ponosić?

Napisz w skrócie o co poszło, wiem że miałeś pole przez które sąsiad musi przejeżdżać. Czy mógłbyś mu go użyczyc za opłata czy buc nie chciał na to przystać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 135
@balbezaur: już raz sprawa trafiła do wojewody, gdy był sprzeciw na pozwolenie na budowę. Jakieś 2 miesiące wszystko tam trwało. Nie rozmawiam z gościem wcale. Dawno go nie widziałem, choć czasem widzę jego auto zaparkowane w pobliżu.
Sąsiad chcenode mnie służebność drogi koniecznej, pomimo że może domagać się od gminy zrealizowania drogi zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego. Zaczęło się od tego, że jeździł na dziko po moim polu o czym
  • Odpowiedz
@whitewolfik: na dziko to nieładnie bardzo. Trzeba było kolczatkę dać oraz szlaban. I najlepiej zwieźć jakieś drzewa gruz i dół jeszcze zrobić z wodą. A jak może domagać się od gminy to powinien uszanowac Twoja wolę że mówisz nie i tyle.
  • Odpowiedz
@whitewolfik: Ile to już lat? 5? W sumie to powinieneś dostać jakąś odznakę od administracji tego grajdołu, Twój tag jest najdłużej działającym (a raczej niedziałającym xd) autorskim tagiem tutaj.
  • Odpowiedz