Wpis z mikrobloga

Widzę nic się nie zmieniło we wspaniałej społeczności tej gry od czasu jak przestałem w nią grać. (:


@severian: Takie sytuacji zdarzają się wszędzie, jakbyś chciał ich uniknąć musiał byś zostać pustelnikiem.
  • Odpowiedz
@kamil1210: Co nie zmienia faktu, że w lolu odsetek ludzi z defektem zwanym #!$%@? umysłowym jest nad wyraz wysoki. To przez target wiekowy gry, czyli na oko 12-16. Dojrzewanie, frustracja, te klimaty.
  • Odpowiedz
@kamil1210: Przykro mi że odbierasz to jako atak, ale każdy kto miał jakąkolwiek styczność z tą grą i społecznością dłużej niż kilka godzin i jest obiektywny, przyzna mi rację.

Sam mam wielu znajomych w podobnym wieku, którzy pogrywają w lola, ale mimo wszystko to gra dla gimbusów i dlatego tego typu teksty to codzienność.
  • Odpowiedz
@severian: bo ogarnięty człowiek gdy gra w takie gry to jest w stanie znaleźć sobie drużynę i takie rzeczy go nie obchodzą. Dlatego na nie nie narzeka.

Sorry, ale narzekanie na wiek innych graczy to okropna durnota a tym większa im gra jest bardziej popularna. No i na pewno nie odpowiada na taki zaczepki jak zrobił to @Puchalke69
  • Odpowiedz
ale solo queue to festiwal #!$%@?. Dałem sobie siana z lolem właśnie przez społeczność


@severian: No widzisz jesteś przykładem gościa który zwala winę na innych.

W lola gra ponad 32 000 000 ludzi. Jak nie umiesz znaleźć kilku ludzi do gry to powodzenia w grach z trybem dla pojedynczego gracza.
  • Odpowiedz