Wpis z mikrobloga

@DzikWesolek: właśnie dziwne, strona mpk pokazuje że to jest koło hotelu dla pielęgniarek, ale nie sądzę żeby autobus @RandomowyMirek jadący w kierunku Rzeszowa tam specjalnie zawijał, zamiast zgarnąć z głównej drogi. A na jakdojadę jest 13 pokazany właśnie przy głównej. ¯\_(ツ)_/¯
@syx2: Ten przy głównej to Lwowska-MPK się zwie. Nie wiem, może jeżdżą tamtędy obok szpitala bo lepiej z parkingu tam dojść? dziwne, ale linia 34 tak jeździ więc i może dalekobieżne też.
@RandomowyMirek: ale #!$%@? akcja, rozumiem że jedziesz tym na Jasło. Ja bym tam zadzwonił i zapytał czy zatrzymuje się przy głównej czy wjeżdża na zajezdnie. Dzwoniłem do kumpla z mpk, ale nie odbiera. Może będzie coś wiedział, to dam cynk.
Ostatecznie bym stał przy głównej i jak turystyk by wjeżdżał tam gdzieś po drugiej stronie to bym biegł :P
@RandomowyMirek: ostatnio miałem ten sam dylemat, ale akurat jechałem z drugiej strony (krk) więc końcowo po zjeździe z autostrady kierowca zatrzymał się tam gdzie każdy chciał. Tym sposobem przy przy al. Jana Pawła rozmyła się większość ludzi. W każdym razie linia istnieje i jeździ ( ͡° ͜ʖ ͡°)