Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak bardzo postrzeganie "przystojności" u mężczyzn przez mężczyzn różni się od postrzegania tego przez kobiety? Wiele się naczytałem że jeśli jest sie przystojnym to dziewczyny same będą zagadywać, ale mnie to nigdy nie spotkało, więc wychodziłem zawsze z założenia że jestem zwyczajnie brzydki. Z drugiej strony kiedy poznałem dwa lata temu moich obecnych znajomych to zyskałem wśród nich przydomek "tego przystojnego" i to o dziwo nieironicznie. Jeden nakłaniał mnie do zakładania tindera, inni dosłownie chwalili mój wygląd w różnych sytuacjach, niemalże go zazdrościli (a nigdy nie skarżyłem się na moją urodę, więc nie mówili mi tego z empatii czy współczucia).

Ja samemu nie potrafię siebie ocenić, bo mimo że subiektywnie nie wyglądam źle to zawsze zobaczę gdzieś masę osób które wyglądają lepiej, no i przypomina mi się ten mem xD (pic rel). A całe pytanie wiąże się z założeniem tindera, boje się że jestem za brzydki na tą apke i tylko sobie humor #!$%@?ę, a inaczej baby nie potrafie znaleźć bo jestem nieśmiały.

#tinder #podryw #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ebcfd03417104db36f018d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak bardzo postrzeganie "przystojno...

źródło: comment_16596260037rx0ss4sqtjUIqF0tqkS3Y.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: według mnie faceci miewają bardzo wysokie mniemanie o sobie i czasami długie spojrzenie na nich odbierają jako flirt xD

wskaźnik zagadywania jest słabym wskaźnikiem, bo niektórzy mają mowę ciała zachęcającą lub zniechęcającą i to też sporą różnicę robi.
  • Odpowiedz
zapomnialem zapisac kod: @Maracufa: akurat nie mówie tutaj o spojrzeniach, a raczej o zagadywaniu. Mimo to sie z tobą nie zgodzę, skoro dziewczyna wlepi w kogoś wzrok to albo ten ktoś musi być atrakcyjny albo tak brzydki że patrzy z niedowierzaniem. Po co innego patrzycie się nieustannie na randomową osobę?
I co masz na myśli mówiąc mowe ciała? Czasami da się zobaczyć jak ktoś jest nie pewny siebie w konkretnych
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: faceci po 1 nie umieja ocenic atrakcyjnosci kobiet, a swoich to juz kompletnie. Jesli jakis gosc daje sobie 7, to max jest 5.5. Ostatnio znajomy pokazal mi zdjecia laski z jaka byl dlugi czas i mowil ze jest ladna. Uczciwie, nic fajnego w niej nie widzialam. Mezczyzni oceniaja jednostkowo: fajne cycki, tylek, twarz, oczy, nogi nie biora wypadowej. U kobiet liczy sie calosc. Babka nie idzie z facetem bo ma
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No dobra, ale czym tak naprawdę jest atrakcyjność? Jak można ją określić, jak zmierzyć? Myślę, że sam właśnie się przekonałeś jak mgliste jest to pojęcie. Każdy z nas ma kanony piękna, których szuka u potencjalnych partnerów, sami kiedyś z kumplami odkrywaliśmy, że te same dziewczyny różnie oceniamy. Były sytuacje kiedy kumple zachwycali się jakąś dziewczyną, a ja totalnie nie rozumiałem co widzą. Oczywiście skupiali się na wyglądzie, a ten mnie
  • Odpowiedz
@Xxonaxx Już mam flashbacki jak było na mirko zdjęcie kaszalota wieloryba 100kg a różowe w komentarzach pisały że jest atrakcyjna bo ma ładną buzię albo ładne uda buhahhaahahahahahahaha
  • Odpowiedz
SpoconaOsa: @Xxonaxx: i ty jeszcze z taka dumą piszesz to?
Piszesz, że to źle jak niebieski "zakocha się" w oczach różowej, pomimo tego, że ma sflaczałe cycki. A wychwalasz to, że różowa "zakocha się" w całokształcie, bo nie wystarczy jej linia szczęki tylko musi zgadzać się jeszcze do tego szerokość klatki piersiowej, wzrost, włosy, numer buta, długość fiuta.

A jak niebiescy wielokrotnie pisali tutaj teksty w stylu "moja partnerka jest
  • Odpowiedz
zapomnialem zapisac kod: @Xxonaxx: ale przecież u kobiet działa to dokładnie tak samo jednostkowo - u mężczyzn liczy się wielkość tyłka, nogi, twarz i oczy, a u kobiet wzrost, umięśnienie i "linia szczęki". Natomiast chemia powstaje już po rozmowie, czyli zbliżeniu się osób, a nie od samego patrzenia na siebie. Odnosze wrażenie że rozmowa trafia na tor "nie liczy się wygląd, liczy się inteligencja". Nie jesteśmy dziećmi i wiemy że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pierdzielisz glupoty, wystarczy wejsc na 1 lepszy portal i zobaczyc zakladke: umoesniony , wysportowany. Faceci nie wiedza cp znaczy umiesniony.
Jesli uwazasz ze kobiety patrza na to co wymieniles, to ja nke wiem.z kim te setki kobiet sa w zwiazkach w PL, bo facet wysportowany z zarysowana szczeka na polskoej ulicy tp jakby zobaczyc Bentleya.

Oh jasne siedzielismy w grupie i kazdy ocenil, ale faj a wypadowa. Jakbys przeprowadzil ankoete
  • Odpowiedz
WiedźmińskiWybraniec: @Xxonaxx:

Jesli uwazasz ze kobiety patrza na to co wymieniles, to ja nke wiem.z kim te setki kobiet sa w zwiazkach w PL, bo facet wysportowany z zarysowana szczeka na polskoej ulicy tp jakby zobaczyc Bentleya.

Nigdzie nie stwierdziłem że ludzie przeciętni nie dobierają się w pary. Natomiast nigdy nie widziałem brzydkiego chłopaka z dziewczyną (mówie tu o nastolatkach, nie o 30 latkach z piwnym brzuchem). A w każdej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja nigdy nie widzialam wysokiego brxydkiego z dziewczyna, mialam kilku b. Wysokich w licbaza, ale twarz mocno przecietna+tradzik, zadna dziewczyna nie byla nimi zainteresowana, za to goscie powiedzmy w sredniej atrakcyjnosci 175-77 mieli laski.
  • Odpowiedz