Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak bardzo postrzeganie "przystojności" u mężczyzn przez mężczyzn różni się od postrzegania tego przez kobiety? Wiele się naczytałem że jeśli jest sie przystojnym to dziewczyny same będą zagadywać, ale mnie to nigdy nie spotkało, więc wychodziłem zawsze z założenia że jestem zwyczajnie brzydki. Z drugiej strony kiedy poznałem dwa lata temu moich obecnych znajomych to zyskałem wśród nich przydomek "tego przystojnego" i to o dziwo nieironicznie. Jeden nakłaniał mnie do zakładania tindera, inni dosłownie chwalili mój wygląd w różnych sytuacjach, niemalże go zazdrościli (a nigdy nie skarżyłem się na moją urodę, więc nie mówili mi tego z empatii czy współczucia).

Ja samemu nie potrafię siebie ocenić, bo mimo że subiektywnie nie wyglądam źle to zawsze zobaczę gdzieś masę osób które wyglądają lepiej, no i przypomina mi się ten mem xD (pic rel). A całe pytanie wiąże się z założeniem tindera, boje się że jestem za brzydki na tą apke i tylko sobie humor #!$%@?ę, a inaczej baby nie potrafie znaleźć bo jestem nieśmiały.

#tinder #podryw #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ebcfd03417104db36f018d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak bardzo postrzeganie "przystojno...

źródło: comment_16596260037rx0ss4sqtjUIqF0tqkS3Y.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No dobra, ale czym tak naprawdę jest atrakcyjność? Jak można ją określić, jak zmierzyć? Myślę, że sam właśnie się przekonałeś jak mgliste jest to pojęcie. Każdy z nas ma kanony piękna, których szuka u potencjalnych partnerów, sami kiedyś z kumplami odkrywaliśmy, że te same dziewczyny różnie oceniamy.


@Vayloren: wierutna bzdura, istnieją ścisłe, mierzalne proporcje w wymiarach twarzoczaszki i innych kości, które są potwierdzone naukowo, że z automatu są odczytywane przez
  • Odpowiedz