Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Zajmowałem się 2 tygodnie 3 psami mojej znajomej.
Codziennie przed pracą i po pracy dawałem im żarcie + wodę.
Dodam, że mieszka ona ode mnie 12km w jedną stronę.

No i moja znajoma miała na stole nieotwartą butelkę coli.
I jest wielce oburzona, że oni wrócili z 12h jazdy autem.
Wszyscy marzyli o tej coli żeby się napić.
Mogłem im chociaż powiedzieć że ją wypiłem.

2 tygodnie po 24km, to 330 km.
W #!$%@? straconego swojego czasu.

A ona mi dupę upomina o butelkę coli....

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ebc4bc3417104db36f0054
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 96
A widzisz różnice między ziomkami, z którymi się znasz "od dziecka" a opróżnianiem lodówki losowym znajomym, do których wpadasz podlewać kwiatki i nakarmić psa?


@pianinka: Komuś innemu tobym kluczy do domu nie dał, jak również nie wyświadczałbym losowemu znajomemu takiej przysługi. Poza tym ty najwyraźniej nie widzisz różnicy pomiędzy opróżnieniem lodówki a wypiciem butelki coli.

Prrrroszę, oto twoja butelka coli - słomki nie podaję, z butów sobie wyjmiesz.
T.....g - > A widzisz różnice między ziomkami, z którymi się znasz "od dziecka" a opr...

źródło: comment_16596307969Ec1IOYJTYDivhi8xklwZg.jpg

Pobierz
To #!$%@? butelka coli, którą ja częstują ludzi, których pierwszy raz na oczy widzę, dolewając do niej jednocześnie whisky. Powyżej pewnego stanu posiadania zwyczajnie na takie drobnostki człowiek przestaje zwracać uwagę a chyba nie uważasz, że napicie się coli, za pomaganie komuś to jakaś fanaberia? Nie wiem, kurierowi nigdy piątki nie dałaś? Panu hydraulikowi szklanki owej coli nie zaproponowałaś? #!$%@?, to nowe pokolenie to jakieś z plastiku chyba jest zrobione, takie sztuczne
xD ale żenada. Jeszcze się wszystkim pochwal ile zarabiasz, żeby biedakom poszło w pięty, panie burżuj.


@chomiczek_123: Na butelkę coli dla gościa to w przeciwieństwie do tej pani mnie stać. Ty też nieźle musisz być biedna, zarówno materialnie jak i mentalnie, jeśli butelka coli to dla ciebie burżuazja. Poza tym niezależnie od tego, jak mało bym nie zarabiał to zwyczajnie wstyd byłoby mi żałować komuś #!$%@? butelki napoju. Zwłaszcza osobie, która
@TheLizardKing: @AnonimoweMirkoWyznania:

U mnie podobnie. Opiekuję się różnymi zwierzakami, czasem u nich mieszkam (tak mam z 2 psami, gdzie 1 jest stary, a 1 schroniskowy i wymagają opieki 24h i mieszkam z nimi nawet tydzień). Nie dość, że mam się tam czuć jak w domu, nie krępować się, brać z lodówki czy półek, a nawet kosmetyki w łazience, to znajomi jeszcze uzupełniają piwo w lodówce i często gotują jakiś gar
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: No ale owszem, mogłeś powiedzieć, że ją wypiłeś, kto normalny sobie bierze jak swoje po cichaczu i nic nie mówi?


Inna sprawa, że oni powinni ci byli normalnie za te dwa tygodnie zapłacić.

@pianinka: generalnie jeżeli robię komuś przysługę takiej rangi że jeżdżę codziennie dwa razy przez 2 tygodnie karmić zwierzęta to jak najbardziej bym założył że mogę sobie zrobić kawe czy wypić coś w ich mieszkaniu.

Dla mnie