Wpis z mikrobloga

@Pigeoncatcher: Kolego, po prostu #!$%@? o rzekomym spisku, gdzie Tusk uchodzi za kundla Niemiec. Takie głupoty wierzą wyłącznie idioci, na których działa propaganda Jacka Kurskiego i braci Karnowskich. Możesz nie popierać Tuska, ale rób to w oparciu o prawdziwe powody, a nie brednie wyssane z pisowskich gadzinówek.
@BapitanKomba:
Czlowiek z nikąd, mieszkajacy z zona w akademiku, nic nieznaczacy wchodzi do wielkiej polityki w Polsce akurat gdy zaczyna krecic sie w srodowisku agentow BND. No tak to tylko teoria spiskowa, masz racje. To wszystko spisek kurskiego
@BapitanKomba:
Zdajesz sobie sprawe, ze tuska stworzyl
Wiktor Kubiak, człowiek umoczony w sluzbach prl, aferze fozz? Kto kubiakowi kazal to zrobic?
Nie wiem, ale sie domyslam ¯\_(ツ)_/¯
Zdajesz sobie sprawe ze to tusk przyprowadza do janusza lewandowskiego i j.k bieleckiego na spotkanie kubiaka legendujac go jako polonijnego "biznesmena"?
Zdajesz sobie sprawe, ze to kubiak finansowal tuska i KLD?

Mi sie zwyczajnie wydaje, ze nie tyle co brak ci rozumu, co zwyczajnie
@Pigeoncatcher: Miałeś przedstawić dowody, a nie rzucasz oskarżeniami na lewo i prawo, zmuszając mnie do weryfikowania informacji. Rzucasz jakieś pytania myśląc, że ja będę zastanawiać się nad twoimi wywodami. Jak Piątek oskarżał Macierewicza czy Rydzyka o powiazania z Rosjanami to wydał książkę, gdzie przedstawił swoje dowody i argumenty. Nie wymagam od ciebie nowej książki, ale po prostu rzucenia jakiś linków do artykułów, filmów itp. Ale nie dostanę ich bo wierz doskonale,
@fasttaker Dawaj, roastuj Fakty. Zobaczymy jak ci wyjdzie, pewnie szybko sie zniechecisz i nic nie napiszesz, bo nie masz zadnych konkretow. Lekka opiniotworczosc to nic (szczegolnie dla inteligentnego czlowieka ktory potrafi to z automatu "oddzielic") przy pelnoskalowej propagandzie - bo takiego slowa nalezy uzywac przy czyms tej skali co #!$%@? jest za nasze publiczne pieniadze.

No nic, dawaj sobie dalej pluc w ryj uprawiajac symetryzm i myslac, ze to nie ty jestes
@BapitanKomba:
Bedziesz chcial to znajdziesz. Ty nawet nie znasz historii i juz dawno potwierdzonych faktów. Rozumiesz co to znaczy fakt?
Poczytaj o koledze tuska, agencie stasi Detlefie Ruserze.
Przestan byc taki bezkrytyczny wobec czlowieka ktory ma ciebie w powazaniu i zawsze realizowal i bedzie realizowal nazistowską racje stanu.

Ja tez kiedys myslalem ze walesa to bohater, i bronilem go po internetach tak jak ty tą pacynke, ale sie dowiedzialem i teraz
@Pigeoncatcher: Czy ty jest ułomny? Napisałem wyraźnie: Proszę cię skończ do mnie pisać I co, nie umiesz dostosować się do prośby?

Przestan byc taki bezkrytyczny wobec czlowieka ktory ma ciebie w powazaniu i zawsze realizowal i bedzie realizowal nazistowską racje stanu.


Nie jestem bezkrytyczny, Tuska krytykuję za nietrafione pomysły za jego rządów, a teraz za napędzanie festiwalu populizmu. Ale to co innego od bredzenia na temat jego nazistowskiej racji stanu.

Nie
@-PPP- strasznie się spuściłeś w tym poście, po czym wnoszę że jesteś niepełnosprytny. Przykro ci, ale nie będę tracił czasu na polemikę z amebą.

Weź tam wracaj do gierek i napisz do mnie jak będziesz pełnoletni.
Wołaj mośku, bo póki co lecisz na czarno. Nie mam czasu i ochoty na przekomarzanie się z pryszczatymi politykami z wypoku. Hej :-)