Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marbou: o Kurdej-Szatan ja właśnie kupiłem plecak 65 litrów i zastanawiam sie czy w namiot czy hamak iść. Cały czas mnie ciągnie do hamaka bo "mniej szpeja" a tu mnie zaskoczyłeś.
Dzięki za wpis
@Sl_w_k_1: No ja też kupiłem ten plecak w zeszłym tygodniu, a wczoraj doszedł do mnie underquilt - i też mega mnie zdziwił swoją obojętnością, dziś będę kombinować jak się spakować tak by zostało jak najwięcej miejsca bo planuję w tym miesiącu weekendową wyprawę nad Solinę i wypadało by zabrać coś więcej niż samo spanie.
@Sl_w_k_1: Pierwsze doświadczenia z nocowaniem już miałem i spałem tylko w lekkim śpiworze w hamaku. I jeśli chodzi o wygodę spania jest super! Ale rano to miałem hipotermie... serio. A w dzień były te największe upały dlatego zamówiłem underquilta i kupiłem sobie lepszy śpiwór - teraz mam obawy, że może być za ciepło bo przesadziłem w drugą stronę ale nabiorę doświadczenia. I wolę śpiwór niż namiot bo hamak mogę wszedzie rostawić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marbou: do hamaka potrzebujesz drzew i dlatego chyba namiot.
Ka też już spalem w śpiworze i obudziłem sie o piątej bo zimno. I dlatego chyba namiot.
Ale hamak to hamak
@Quimeen: masz moją pełna atencję. Walić zdjęcie, wierzę Ci, tylko zapodaj co to za podpinka, ze się tak kompresuje :O ja mam z aliexpress kupiona za 100zl 3 lata temu. Działa wzorowo, ale zabiera 1/3 plecaka takiego 40-45L…