Wpis z mikrobloga

@Lukardio: @Leniek: @SynGilgamesza: @MTGrubas: @gtk90: @Greensy: Oczywiście nikt nie zwróci już z was uwagę na to, że powiedział, że po dostaniu plusów zmienił nastawienie i zauważył, że nie każdy jest złym normikiem wrogiem. Chciał nawet ograniczyć pisanie na wykopie. Może miał jakąś szansę się poprawić, ale ban być może to zepsuł wszystko. I co to są te powody, przez które
  • Odpowiedz
W ogóle nie rozumiem czemu tolerancyjna lewica


@Kamilo67: skoro już mnie wołąsz. Nie jestem ani tolerancyjny, ani lewicowy.

Stawiam dolary przeciw orzechom że od czasu do czasu ktoś do niego na spokojnie pisał i próbował przmówić mu do rozsądku, no ale bańka przegrywu była zbyt silna. Z tego co kojarzę to nawet chyba ja to robiłem, bo czesto pogadam z jakimś świeżym celebrytom
  • Odpowiedz
@Leniek: @Lukardio: a @MG42 też był agresywnym mizoginem? Litości. Wykażcie się RiGCz-em i nie banujcie na oślep.

Czasem tylko wulgarnym słowem rzucił i to chyba jedyne, co można mu zarzucić. Nigdy nie napisaliście słowa na "k" czy "ch" na Wykopie?!
  • Odpowiedz
@Lukardio: Mowa nienawiści to kontrowersyjny temat, każdy to rozumie inaczej, teoretycznie tagi jak #bekazkatoli czy #bekazprawakow powinny też być zbanowane, bo wpisy tam zawsze będą się wziązać z obrażaniem na podstawie jakichś uprzedzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pewnie faktycznie obrażał, ale tutaj właśnie moderacja jest niewydolna, bo takie wyzywanie od ruskich onuc jest na porządku dziennym i nic sobie z tego nie
  • Odpowiedz
@Leniek:

Nie jestem ani tolerancyjny


Niestety, ale obecnie coraz więcej dzieciaków ma różnego typu orzeczenia i stwierdzane zaburzenia jak autyzm. Jak nie będziemy tego tolerować to będzie jak wyżej gościowi frustracja osiągać
  • Odpowiedz
@Kamilo67: nie wiem czy ban mu się należy czy nie, bo mam zero_dwa od ponad roku na czarno. już nie mogłem patrzeć na jego wpisy i komentarze. Wielokrotnie pisał, że gardzi takimi osobami jak ja, albo moja rodzina. Może w realu jest inny, ale na wykopie wydawał się być strasznie toksyczny. Staram się omijać takie osoby szerokim łukiem i imo osoby z problemami ze spektrum przegrywu też powinny omijać takich
  • Odpowiedz
@Leniek: a tak bez pseudointeligentnego sarkazmu się nie da odpowiedzieć? Bartolomisia nie kojarzę.

Widzę jednak, że jestem plotką z nielubianego przez Was tagu, zatem nie godzien jestem dostać konkretnej informacji.
  • Odpowiedz