Wpis z mikrobloga

@Lukardio: @Leniek: @SynGilgamesza: @MTGrubas: @gtk90: @Greensy: Oczywiście nikt nie zwróci już z was uwagę na to, że powiedział, że po dostaniu plusów zmienił nastawienie i zauważył, że nie każdy jest złym normikiem wrogiem. Chciał nawet ograniczyć pisanie na wykopie. Może miał jakąś szansę się poprawić, ale ban być może to zepsuł wszystko. I co to są te powody, przez które jest niebezpieczny? Nie będę bronił jego
W ogóle nie rozumiem czemu tolerancyjna lewica


@Kamilo67: skoro już mnie wołąsz. Nie jestem ani tolerancyjny, ani lewicowy.

Stawiam dolary przeciw orzechom że od czasu do czasu ktoś do niego na spokojnie pisał i próbował przmówić mu do rozsądku, no ale bańka przegrywu była zbyt silna. Z tego co kojarzę to nawet chyba ja to robiłem, bo czesto pogadam z jakimś świeżym celebrytom przegrywu.

A co do banowania, tak, to cieszy
@Lukardio: Mowa nienawiści to kontrowersyjny temat, każdy to rozumie inaczej, teoretycznie tagi jak #bekazkatoli czy #bekazprawakow powinny też być zbanowane, bo wpisy tam zawsze będą się wziązać z obrażaniem na podstawie jakichś uprzedzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pewnie faktycznie obrażał, ale tutaj właśnie moderacja jest niewydolna, bo takie wyzywanie od ruskich onuc jest na porządku dziennym i nic sobie z tego nie robią.

Chłopak ma problemy jak
@Leniek:

Nie jestem ani tolerancyjny


Niestety, ale obecnie coraz więcej dzieciaków ma różnego typu orzeczenia i stwierdzane zaburzenia jak autyzm. Jak nie będziemy tego tolerować to będzie jak wyżej gościowi frustracja osiągać zenitu.

Stawiam dolary przeciw orzechom że od czasu do czasu ktoś do niego na spokojnie pisał i próbował przmówić mu do rozsądku, no ale bańka przegrywu była zbyt silna. Z tego co kojarzę to nawet chyba ja to robiłem,
@Kamilo67: nie wiem czy ban mu się należy czy nie, bo mam zero_dwa od ponad roku na czarno. już nie mogłem patrzeć na jego wpisy i komentarze. Wielokrotnie pisał, że gardzi takimi osobami jak ja, albo moja rodzina. Może w realu jest inny, ale na wykopie wydawał się być strasznie toksyczny. Staram się omijać takie osoby szerokim łukiem i imo osoby z problemami ze spektrum przegrywu też powinny omijać takich typków,
@Leniek: a tak bez pseudointeligentnego sarkazmu się nie da odpowiedzieć? Bartolomisia nie kojarzę.

Widzę jednak, że jestem plotką z nielubianego przez Was tagu, zatem nie godzien jestem dostać konkretnej informacji.