Wpis z mikrobloga

Oglądam dokument o Epsteinie (z Netflixa) i nie ujmując nikomu kto został skrzywdzony przez tego faceta, zwłaszcza nieletnim, które nie miały wystarczających zdolności umysłowych żeby ogarnąć o co dziadowi chodzi, albo zwyczajnie zostały wpuszczone w maliny, #logikarozowychpaskow którą tam prezentują ofiary mnie powala na kolana.

16-17 letnie laski, które godziły się pojechać do jego rezydencji, bo "koleżanka powiedziała, że po prostu masujesz starszego gościa i dostajesz 200 dolarów". Co druga mówi po fakcie, "no coś mi się wydawało to dziwne, ale no 200 dolarów, łatwa kasa".

Babka, która dostawała 200 dolców za każdą przyprowadzoną nieletnią ze swojej szkoły (po tym jak wiedziała, że te spotkania kończą się wykorzystywaniem seksualnym), ale nie wini siebie, no bo ona miała tylko 16 lat. Przyprowadzała koleżanki, przyjaciółki, etc. Zarobiła 5 kafli, i pozwoliła wykorzystać 20-parę lasek.

Kobieta (dorosła), która została zgwałcona, ale po tym jak Ghislaine do niej zadzwoniła żeby zaprosić ją na przelot do Afryki na wycieczkę, stwierdziła że jakoś to będzie, ona nigdy nie podróżowała nigdzie, a to brzmi jak magiczna przygoda. xD Kiedy się okazało, że akurat tym razem jej nie zgwałcili, pomyślała, że już więcej tego nie zrobią, no ale cóż, zrobili to, i robili jeszcze wielokrotnie. Wytłumaczenia zachowania? "No, mój mózg nie był tak dojrzały jak zwykłej 20-kilkuletniej dziewczyny.

Inna babka co przyjechała do Nowego Jorku i miała mało kasy, usłyszała od nowej koleżanki, że jest taki "stary filantrop", zajebisty koleś, dobry człowiek. Za to że jest fajną osobą to on jej sfinansuje studia i w ogóle pomoże jej w życiu. Jak się skończyło? Wiadomo. No ale wizja przystojnego bogacza dla którego jest wyjątkową dziewczyną mózg jej rozjechała.

Zgwałcona babka, która zabrała na kolacje z nimi (Ghislaine i Epstein) swoją nieletnią siostrę, a potem pozwoliła wysłać ją do Hiszpanii na kurs językowy (czy coś) żeby mogła zostać tłumaczką. W szoku dwa lata później, że ją też gwałcili, bo "nie myślałam że robią to też innym ludziom". xD

I tak dalej, i tak dalej... Połowy tych pierdów już zapomniałem, a połowy jeszcze nie słyszałem.

No #!$%@?. xD Ja serio uważam, że typ jest obrzydliwy i zasługiwał na najgorsze. Wykorzystał mnóstwo dziewczyn, które nie mogły się tego spodziewać (a nawet gdyby się mogły spodziewać to w sumie co z tego? też #!$%@?). Dużo osób w trudnej sytuacji, z trudną przeszłością. I to nie jest tak, że winię zgwałcone kobiety, ale mózg mi się lasuje jak słucham tego naiwniackiego #!$%@? czasami. xD

#netflix #epstein #przemyslenia

I dla zasięgu #przegryw oraz #blackpill.
  • 4
  • Odpowiedz
@Howard_Roark: Wiadomo, że są pewnie dziewczyny/kobiety które nie do końca kumały i wpakowały się w bagno, ale były też takie co mówiły "jak załatwisz mi rolę w filmie to zrobię Ci loda" a 20 lat później "OLABOGA ZGWAŁCILI!" ( )
  • Odpowiedz
Wiadomo, że są pewnie dziewczyny/kobiety które nie do końca kumały i wpakowały się w bagno, ale były też takie co mówiły "jak załatwisz mi rolę w filmie to zrobię Ci loda" a 20 lat później "OLABOGA ZGWAŁCILI!" ( )


@TotalDisaster: Mi nawet nie chodzi o to, że ktoś mógł najpierw podejść cynicznie, a potem się rozmyśleć i oskarżyć o gwałt. Po prostu w opisanych zachowaniach
  • Odpowiedz
@Howard_Roark: Mowili cos o powiazaniach ze sluzbami? Acosta mowil, ze Epstein jest zwiazany z wywiadem. Ojciec Maxwell mial mocne powiazania.. Ciekawe czy wspominali o sponsorce, ktora mu zalatwila dojscia w Deutsche Bank, zapoznala go ze smietanka a prywatny terminal jej brata byl wykorzystywany do jego operacji. Sprzedala mu mieszkanie 8mln poniżej wartości rynkowej.

Btw oni transportowali dziewxzyny w wieku 12 tez i mlodsze tez mieli na oku.
  • Odpowiedz
@Howard_Roark: a ja tam winie te ofiary, tak działa #logikarozowychpaskow kiedy ŁATWY i DUŻY szmal jest na horyzoncie nagle każda była „zbyt młoda żeby wiedzieć” albo „myślała ze to sie nie dzieje” a ta co własna siostrę do nich wysłała to tez jakiś zarzut powinna dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz