Wpis z mikrobloga

1. piszesz od godziny z p0lką witaminką, uroda takie 8,5-9/10, ładny baby face jak na 24 latkę
2. dziewczyna jest tu na kilka dni, ale informuje że chciałaby się tu przeprowadzić bo ma blisko rodzinę i często wpada
3. chce kogoś poznać i dobrze się zabawić bo ma "gorszy humor" i potrzebuje resetu
4. umawiacie się na drinki i wieczorne jaranie przy planszówkach, wiesz że będzie ez ruchanie
5. przechodzicie na instagrama
6. polska witaminka nie docenia twoich umiejętności stalkerskich
7. znajdujesz jej faceta, z którym spotyka się 4 lata (facet ma w opisie date i jej profil oznaczony)
8. rure #!$%@?
9. ziomka informujesz
10. czujesz dobrze

Poinformowałem go łagodnie bo nie wiem jak zareaguje, ale mam też screeny całej rozmowy w razie gdyby udawała głupią a on chciałby dowiedzieć się całej prawdy ;d Ale coś czuje, że nic nie odpisze i będzie udawał że nic się nie stało, nieatrakcyjny strażak i po zdjęciach wychodzi na to, że Julka gdy zaczynali się spotykać ważyła z 40kg więcej a teraz glow upa #!$%@?ła i chyba zaswędziało.

#tinder #badoo #podrywajzwykopem
Pobierz KELO9550 - 1. piszesz od godziny z p0lką witaminką, uroda takie 8,5-9/10, ładny baby ...
źródło: comment_16595334746Q0p7DiIoh9rUM3AoQHNS7.jpg
  • 83
@KELO9550: to że nie odpisze, lub odpisze wymijająco to nie martw się :) albo chłop już coś podejrzewał albo po prostu nie jest zobligowany do odpisania randomowi xd. w każdym razie taka wiadomość będzie miała zawsze jakiś skutek moralnie pozytywny o ile chłop jej nie #!$%@? xD
@Marek_Rekus: Skąd wiesz że nie mają znaczenia? Czy ta twoja filozofia którą się okryłeś to jakaś reakcja obronna bo Cię ktoś skrzywdził? Wiem, łatwiej tak żyć ale nie każdy musi żyć jak Ty i nie zawsze jest to słuszne. Jestem wręcz przekonany że jesteś dość wrażliwy :)
@KELO9550: No to moze teraz prawdziwa wersja tej historii. Laska umówiła się z przegrywem który napisał ten post, olała go, temu siezrobiło smutno i go to ubodło, więc postanowił się zemścić i wstawić swoje "osiągnięcie do neta". Normalny człowiek powiedziałby tak/nie na seks i tyle, ale przegryw nie, przegryw musi być żałosny i się odgryzać. I właśnie dlatego macie takie życie jakie macie.
@MasterVegito: Przegryw introwertyczny to ja jestem, nie powiem, ale na szczęście z mordą to mi się udało xD Więc nie muszę się dowartościowywać sypiając z takimi pustakami, ale dla ciebie to mogę być i wróżką mają jeśli zechcesz.

Większość komentarzy pozytywna, lecz dziwi mnie że tak wielu tutaj przegrywów myślących jedynie #!$%@?, o ironio te osoby piszą, że poinformowanie partnera to forma dowartościowania a przeruchanie laski i tajne spotkania byłyby ok
Pobierz KELO9550 - @MasterVegito: Przegryw introwertyczny to ja jestem, nie powiem, ale na sz...
źródło: comment_1659552223iUwyhj4J04IULMHfWPV6OE.jpg
@KELO9550: Nie ogarniam jak, czy to laski czy faceci mogą tak żyć, lecąc w #!$%@? z kimś do kogo rzekomo coś czują. Jak się chce luzu w związku to się ustala związek otwarty i wszystko jest w porządku.

Co do twojej akcji to mimo wszystko zanim napisałeś do typa to powinieneśbył się upewnić że to nie jest taka sytuacja, czyli spytać jej żartobliwie czy to jej facet.