Wpis z mikrobloga

Hey #programista15k
Kupujecie sobie coś co miesiąc żeby wynagrodzić sobie trudy pracy czy kisicie całą wypłątę?
Staram sobie coś kupić żeby przynajmniej mieć coś od życia ale już kompletnie nie wiem na co można wydawać pieniądze oprócz tych wszystkich gadżetów które już mam (słuchawki/komputery/telefony itp)
Może podrzucicie jakieś pomysły #pracait
  • 102
@alonzoo3: Znajdź sobie jakieś hobby, np. modelarstwo albo RC. Możesz też wkręcić się np. w klawiatury mechaniczne (Akko, Keychron, customy, artisan keycaps, a nie mainstream typu Logitech czy Corsair). To świat, gdzie wydatkom może nie być końca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alonzoo3: Proces kupowania cieszy mnie bardziej niż fakt posiadania czegokolwiek, więc większość kupionej elektroniki, sprzętów mechanicznych i innego syfu leży nieużywana. Przykładowo na xboxie, ps i switchu zagrałem łącznie z 10h, na motorze pojeździłem 2x, na quadzie 1x bo nie chce mi się go wozić na tor a nie będę jeździł po łąkach jak #!$%@? zwierze.
Ostatni raz dłużej niż 2 dni cieszyłem się z zakupionej rzeczy 12 lat temu.
ie wiem na co można wydawać pieniądze oprócz tych wszystkich gadżetów które już mam (słuchawki/komputery/telefony itp)


@alonzoo3: są pewne zabawki przeznaczone dla użytkowników 18+.
@alonzoo3 hobby se znajdź, na początek coś taniego:
-motocykl, sama maszyna 20-120k do tego ciuchy 5-10k, kurs jak nie masz prawka, wyjazdy na tor
-samochód sportowy 50-550k wyjazd na tor
-audiofila, na początek wzmacniacz i kolumny za 10k, żeby się dowiedzieć, że to nie gra i Musisz kupić kable za 10k, a kolumny za 50k i wzmacniacz lampowy
-ogródek za domem (najpierw trzeba miec dom), trawa, rododendron, kostka, kwiaty, drzewa lekko 1