Wpis z mikrobloga

@zbierski9: zaraz usłyszysz, że "ban nie dowodzi, że kłamała". Mam nadzieję, że tatuażysta trafi na jakiegoś sharklawyera, który będzie walczyć z uczestnikami linczu o olbrzymie zadośćuczynienia.
  • Odpowiedz
@Temeris: Mam nadzieję że usłyszę taką pierdołę - robię sobie listę osób i będę wołał po uprawomocnieniu wyroku sądowego nawet jeśli to będzie za kilka lat.

@jatylkozapytac: Nie. To ty zrozumiesz sytuację kiedy jakiś anonimowy troll z internetu zniszczy życie i karierę twojego syna, przyklei mu łatkę gwałciciela i będzie musiał z nią żyć w swojej społeczności i wśród swoich bliskich.

No i obowiązkowo życzę ci, żeby laska która oskarża
  • Odpowiedz
Teraz pytanie do wszystkich obleśnych kukoldów oraz różowych, które w ramach solidarności jajników oraz hasła #believeallwomen, broniły tego trolla i wspierały go w niszczeniu życia człowiekowi:


@zbierski9: Co ma jakaś solidarność jajników do tego? xD
Rozumiem, że jak wyklopki będą bronić jakiegoś losowego typa, który jednak okaże się złodziejem/mordercą/gwałcicielem/moderatorem wykopu, to nie będzie żadna solidarność jąder tylko błąd w sztuce? xD

od razu mi się przypomina ten śmieszny nieśmieszny
niochland - > Teraz pytanie do wszystkich obleśnych kukoldów oraz różowych, które w r...

źródło: comment_1659534410Eqe1hWY0C38SzHZCEaUgVg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Nawiasem mówiąc za branie udziału w linczu i wspieranie trolla tobie też przydałyby się zarzuty karne. Przynajmniej gdyby tatuażysta zgłosił to w sądzie, to dowiedzielibyśmy się kim jesteś z imienia i nazwiska i czy jesteś taka wygadana na żywo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zbierski9: aaale ktoś tu się odkleił i atakuje bez powodu. Możesz mi pokazać w którym miejscu wspierałam ją w niszczeniu mu życia? :) Przeczytaj sobie moje komentarze to zobaczysz co sądzę o całej tej sytuacji, bez złośliwości, po co to od razu atakować. A wy jesteście z siebie dumni, że pisaliście na jego insta? Dlaczego nie zawołasz niebieskich, którzy go szkalowali? Czyżby kolejny z nienawiścią do kobiet? Miłego!
  • Odpowiedz
@niochland: Nie wiem ile masz latek, ale solidarność jajników to hasło opisujące jedno z zaburzeń poznawczych, w którym ludzie mają większą tendencję do wspierania i dawania wiary innym osobom z własnej grupy. Chodzi o religie, grupę etniczną, płeć, itd. W tym przypadku oczywiście chodzi o płeć i jest to bardzo celne określenie kogoś, kto uzasadnia swoje zaufanie do anonimowego internetowego trolla i bierze udział w linczu na podstawie tego że "nie
  • Odpowiedz
@zbierski9: tobie serio tak nie wstyd? Zawsze mnie ciekawilo jak tacy ludzie patrza potem w lustro.

Przynajmniej gdyby tatuażysta zgłosił to w sądzie, to dowiedzielibyśmy się kim jesteś z imienia i nazwiska

W jakim kraju ty zyjesz? Albo nie w polsce, albo nie miales nigdy stycznosci z zadnymi sluzbami

z imienia i nazwiska

Ja nie mam sie czego wstydzic. Przegladajac moje wpisy bez problemu mnie wystalkujesz. Zapraszam.
  • Odpowiedz
@zbierski9: nom fajnie, co mnie obchodzi co ty sobie uważasz? Może podrzuć fakty, a nie domysły panie mądrala? Wszystkie różowe z wykopu wspierały @wolfKida? Czy jednak 3 z 99999 użytkowniczek, ale 3 to wystarczająco, żeby potwierdzać swoje wysrywy na temat solidarności jajników? xD

Nie wiem ile ty masz latek, ale widać, że inteligencją to ty nie grzeszysz.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Na jakim portalu ty jesteś? Bo na tym średnio kilka razy w roku zdeanonimizowani użytkownicy publikują przeprosiny zgodnie z zasądzonymi wyrokami. Znalezienie twoich danych to kwestia kilku listów poleconych na potrzeby procesu sądowego. Jaka jest szansa że przez dwa i pół roku tutaj nigdy się nie logowałaś na wykop ze swojej komórki? Jeśli bierzesz udział w linczu internetowym na konkretnym człowieku, powinny czekać się konsekwencje i mam nadzieję że tak
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jatylkozapytac: no odkleił się nam trochę, żadnego imienia i nazwiska by się nikt nie dowiedział. Nikogo nie szkalowalam, nikogo nie wspierałam, nie wiem dlaczego w ogóle zostałam wywołana. Gdyby czytał moje komentarze to bh wiedział co na prawdę o tym sądzę, ale się #!$%@?ł bo różowy pasek. Olej go, szkoda czasu :)
  • Odpowiedz