Wpis z mikrobloga

@niochland: Dlaczego mam ci podrzucać jakieś fakty? Kim ty jesteś w tej rozmowie? Ja mam swoje screenshoty i wypowiedzi celuje do konkretnych osób, które wiedzą co pisały, a jak nie to ja im to przypomnę. Na kiego się wbijasz między wódkę a zakąskę?
@namotim_: Spośród osób które brały udział w linczu rzeczywiście robiłaś to w miarę delikatnie i z osób które wywołałem jesteś najmniej tutaj winna, więc po zastanowieniu się nie wzywałbym do konsekwencji wobec ciebie. Tak czy inaczej niestosowne było to, że pod takim oskarżeniem wobec konkretnej osoby z imienia i nazwiska, wykazywałaś się empatią i zrozumieniem do anonimowego trolla, pisząc że to możliwe że była sparaliżowana i że wiesz o tym i
Pobierz zbierski9 - @namotim_: Spośród osób które brały udział w linczu rzeczywiście robiłaś ...
źródło: comment_1659535324pB4odDMkMVRYa51Rj4LEor.jpg
mialam kiedys kolege chorego na schizofrenie. Pisal w takim samym stylu i w sumie podobne rzeczy. Szkoda chlopa @zbierski9 bo widac ze b mocno odklejony ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale chorzy tak mają, mozna tylko wspolczuc i olac.


@jatylkozapytac: Najpierw bierzesz udział w internetowym linczu i przyklejasz łatkę gwałciciela jakiemuś człowiekowi.

Teraz stygmatyzujesz ludzi używając do tego choroby psychicznej, wyśmiewasz ją i sugerujesz żeby osoby chore olewać.
@jatylkozapytac: nie chcę cię deanonimizować, chciałbym żeby zrobił to człowiek którego kilka dni temu tutaj linczowałaś publicznie. Jego będę go do tego namawiał, żebyś to jemu musiała spojrzeć w oczy na sali sądowej - mi nic nie zrobiłaś, oprócz sugerowania że jestem chory psychicznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zbierski9: chyba nie czytałeś zbyt dokładne moich komentarzy, bo dotyczyły reakcji, że można być spralizowanym w takiej sytuacji, co część użytkowników negowała.

Pisałam też wielokrotnie, że ten post nie powinien trafić do internetu i że jeśli opka kłamie to mam nadzieję, że typek ją za to dojedzie w sądzie, bo podała z czapy jego dane. Ale tego już nie doczytałeś, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
to nie bylo do niej, zobacz do kogo był kierowany komentarz. Nie nawiązywałam do postu tylko do tego jak można reagować na molestowanie. Nie popierałam opki, co zazcanczylam, że zrobiła niesłusznie wstawiając ten post


@namotim_: ja też się odnosiłam do tego, ale ma wrażenie, że OP chce po prostu jakiegoś rodzaju zemsty i teraz zamiast czepiać się ludzi którzy faktycznie wypisywali głupoty na profilach tego tatuażysty będzie się brandzlowal do tego,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shitty_support: no, selektywnie wybrał sobie komentarze żeby pasowały pod jego narrację. Tak jak ty, chciałam zaprzestać rozsiewania dezinformacji w komentarzach. Ale to, że porobił screeny i zapisał sobie nicki różowych na wykopie zamiast tych którzy szkalowali tatuażystę na insta, czy pod postem, to już jest chory poziom zaangażowania